چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: چهارشنبه 3 مارس 2021 | 21:07 ب.ظ
ناصر عتباتی رئیس کل استان اردبیل:

بازدید رئیس کل دادگستری استان اردبیل از شهرک صنعتی غیر دولتی پتروشیمی استان اردبیل

بازدید رئیس کل دادگستری استان اردبیل از شهرک صنعتی غیر دولتی پتروشیمی استان اردبیل ناصر عتباتی رئیس کل استان هدف از بازدید از این مجموعه صنعتی را بررسی مسائل و مشکلات از جمله مسائل مربوط به معوقات حقوق کارگری و نظارت بر نوع فعالیت واحدها صنعتی این مجموعه عنوان نمود.

رئیس کل دادگستری استان در این بازدید که دادستان مرکز استان و مدیران و مسولان اقتصادی و بخش خصوصی نیز به همراه وی حضور داشتند، اظهار داشت: یکی از مهمترین وظایف و رسالت‌های دستگاه قضایی حمایت از سرمایه‌گذاری مشروع و قانونی و کمک به بخش خصوصی به منظور حفظ اشتغال و توسعه آن و رفع دغدغه‌ها و نگرانی‌های موجود از جمله رفع بیکاری در استان می باشد.

رئیس دستگاه قضای استان در ادامه با تشریح عملکرد کمیته حمایت قضایی استان به بازدید از مجموعه های مختلف صنعتی و تولیدی استان به منظور رفع مشکلات آنان اشاره نمود و افزود: این اقدامات امسال با توجه به نامگذاری سال به نام جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری با جدیت بیشتری دنبال می‌شود به طوری که امسال کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری استان اردبیل توانسته است بسیاری از واحدهای صنعتی راکد و نیمه راکد را با رفع موانع و مشکلات آنان دوباره به چرخه تولید بازگرداند. وی خاطر نشان کرد اگر بتوانیم در مسیری حرکت کنیم که منجر به رونق تولید و اشتغال در استان گردد مسلما شاهد کاهش میزان وقوع جرائم و کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه خواهیم بود.

در این بازدید که بیش از سه ساعت به طول انجامید ضمن حضور در قسمت ها و بخش های مختلف مجموعه و نیز رویت مسائل و مشکلات موجود از جمله تعیین تکلیف پتروشیمی اردبیل، کاسپین خودرو و تولید نوعی اسفنج صنعتی تصمیمات لازم و راهکارهای عملی برای رفع آن اتخاذ گردید.

کد خبر : 17789

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس