چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: دوشنبه 1 مارس 2021 | 23:52 ب.ظ
معاون قضایی دادستان کل کشور‌: ‌

خاک مغان به همه مردم تعلق دارد‌

خاک مغان به همه مردم تعلق دارد‌ معاون قضایی دادستان کل کشور گفت: خاک مغان به همه مردم تعلق دارد باید در حفظ آن سهیم باشیم.

سعید عمرانی  بعد از ظهر امروز در جریان بازدید از کشت و صنعت مغان به همراه دادستان  عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل اظهار داشت: خاک مغان به کل مردم ایران تعلق دارد و همه باید در حفظ آن سهیم باشیم و منابع آن نیز به مردم کشور بازگردانده می‌شود.

 کارهای کشت و صنعت با هدف حمایت از تولید و اشتغال رصد می‌شود 

دادستان  عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل نیز در این بازدید بیان کرد: ما در کارهای اجرایی دخالت نمی‌کنیم و با هدف حمایت از تولید و اشتغال، کارهای شرکت را رصد می‌کنیم و خوشبختانه در این مدت کارهای اجرایی شرکت رو به رشد بوده است.

وی با بیان اینکه دستگاه قضائی بر تأمین بهداشت روانی کارگران و نیز پرداخت به موقع حقوق پرسنل نظارت می‌کند، گفت: امور شرکت و تکالیف آن نباید به بهانه‌های مختلف به تأخیر بیافتد.

اسداله محسن زاده مدیر عامل شرکت کشت و صنعت مغان در ادامه افزود: در چند ماه گذشته با مدیریت بهینه منابع مالی تامین نهاده‌ها به موقع انجام شده است و خوشبختانه حقوق و عیدی کارکنان شرکت پرداخت شده است و حقوق اسفند ماه پرسنل شرکت نیز قبل از عید نوروز پرداخت خواهد شد و از این نظر مشکلی وجود ندارد./تسنیم

کد خبر : 17743

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس