چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: دوشنبه 1 مارس 2021 | 23:46 ب.ظ
مدیرکل کمیته امداد استان :

سیستم‌های الکترونیکی کمک‌رسان نیازمندان استان اردبیل در ایام نوروز می‌شود

سیستم‌های الکترونیکی کمک‌رسان نیازمندان استان اردبیل در ایام نوروز می‌شود مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: سیستم‌های الکترونیکی کمک‌رسان نیازمندان در ایام عید می‌شود.

حسین دشتی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر که سیستم‌های الکترونیکی کمک‌رسان نیازمندان در ایام عید می‌شود، اظهار داشت: برای جلوگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا جشن نیکوکاری امسال به صورت غیرحضوری و الکترونیکی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری متمایز جشن نیکوکاری امسال افزود: با توجه به تعدد نیازمندان در استان کمیته امداد پاسخگوی تمام آنها نیست و در این راه کمک خیران را می‌طلبد که امیدواریم با یاری هم «عیدی برای همه» را جشن بگیریم.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل  بیان کرد: جشن نیکوکاری در روزهای  ۱۳ و ۱۴ و ۱۵ اسفند در مساجد، مراکز نیکوکاری و پایگاه‌های سطح شهر و مصلاهای نمازجمعه برگزار می‌شود که  در این راستا ۲۲۰ پایگاه ثابت و سیار برای دریافت کمک‌های مردمی  در نظر گرفته شده است.

دشتی با بیان اینکه هفته «احسان و نیکوکاری» فرصت مغتنمی است تا همگی بتوانیم عید نوروز را در کنار یکدیگر جشن بگیریم، تصریح کرد:در شرایط حاضر قشر ضعیف جامعه تحت فشار اقتصادی قرار دارند و عده‌ای به دلیل شیوع کرونا کار خود را از دست داده‌اند بهترین فرصت است در آستانه عید نوروز کمک حال این افراد باشیم.

وی افزود: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مواصات و کمک مومنانه وظیفه همگانی است و انسانی که دارای اخلاق و عاطفه انسانیت است به شکرانه بازوی توانا باید دست نیازمندان را بگیرد و با خداوند خود معامله کند./تسنیم

کد خبر : 17740

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس