چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: دوشنبه 1 مارس 2021 | 23:38 ب.ظ
رئیس کل دادگستری استان اردبیل:

حمایت از بخش تولید و اشتغال محور اصلی دستگاه قضائی اردبیل است

حمایت از بخش تولید و اشتغال محور اصلی دستگاه قضائی اردبیل است رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: اجرای روند تولید و اشتغال در استان با حمایت از این دو بخش مهم اولویت و محور اصلی دستگاه قضائی اردبیل است.

قاضی ناصر عتباتی ظهر امروز در بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی اردبیل اظهار داشت:  اجرای روند تولید و اشتغال در استان با حمایت از این دو بخش  مهم اولویت و محور اصلی دستگاه قضائی اردبیل است که در این زمینه تمام سعی و تلاش خود را برای تحقق اهداف مورد نظر به‌کارگرفته‌ایم.

وی از لزوم رفع مشکلات شهرک‌های صنعتی استان برای بهبود وضعیت موجود خبر داد و بیان کرد: حمایت از سرمایه‌گذاری‌های مشروع را در دستور کار قرار داده‌ایم و در این زمینه با همکاری دستگاه‌های اجرایی استان درصدد هستیم تا توسعه اشتغال و اقتصاد استان را محقق کنیم.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: بررسی و رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی و نیز برنامه‌ریزی برای رفع آنان اولویت اساسی است که در این ارتباط تصمیمات اساسی و مهمی اتخاذ شده و با همکاری کمیته حمایت قضائی در راستای حمایت از واحدهای تولیدی مشکل‌دار اقدامات لازم بر حسب اولویت‌بندی اجرا می‌شود.

عتباتی ادامه داد: یکی از اهداف اصلی و مهم تلاش برای خدمت‌رسانی به مردم و نیز رونق اقتصاد و اشتغال جامعه و به دنبال آن کاهش آسیب‌های اجتماعی است که به همین منظور و اهمیت محور اقتصاد بر مسئله اجتماعی دستگاه قضائی به این محور ورود پیدا کرده است.

وی تصریح کرد: انتظار می‌رود دستگاه‌های ذی‌ربط و متولی استان در این ارتباط همکاری و تعاملات همه‌جانبه‌ای داشته باشند تا بتوانیم به صورت همه‌جانبه مشکلات و موانع اقتصادی استان را برطرف‌سازی کرده و برای توسعه استان تصمیماتی اساسی و مهم اتخاذ کنیم./تسنیم

کد خبر : 17736

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس