چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: دوشنبه 1 مارس 2021 | 22:25 ب.ظ
رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی اردبیل:

احداث ۷۵ واحد تولیدی در حوزه دام و طیور در شهرستان مشگین شهر

احداث ۷۵ واحد تولیدی در حوزه دام و طیور در شهرستان مشگین شهر رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی اردبیل گفت: ۷۵ واحد تولیدی با پیشرفت فیزیکی بالای ۳۵ درصد در حال احداث است.

شهرام محمدی، رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی اردبیل گفت: در حال حاضر ۷۵ طرح در حوزه دام و طیور در شهرستان مشگین شهر درحال احداث می‌باشد که بالای ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

او اظهار داشت: شهرستان مشگین شهر یکی از شهر‌های پیشرو در طرح‌های کشاورزی و دامپروری است به طوری که در حال حاضر ۱۸ مورد پرواربندی بره به ظرفیت ۴ هزار و ۷۰۰ راس در حال ساخت است که بیش از ۳۵درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی اردبیل افزود: ۷ واحد گوسفند با ظرفیت ۲ هزار و ۸۰۰ راس مولد و ۱۸ واحد گاو شیری به ظرفیت ۹۱۷ راس مولد در حال ساخت هستند که پیشرفت فیزیکی بالای ۳۵ درصد دارند.

محمدی تصریح کرد: ۱۳ واحد گوساله پرواری به ظرفیت هزار و ۷۰۰ راس و ۱۴ واحد مرغداری گوشتی به ظرفیت ۳۱۰ هزار قطعه با پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصد در حال ساخت است که در آینده نزدیک از این واحد بهره برداری خواهد شد.

او در ادامه افزود: با توجه به پتانسیل شهرستان مشگین شهر در حوزه پرورش ماهی نیز سرمایه گذاری‌های مناسبی انجام شده است به طوری که ۴ واحد پرورش ماهی سردآبی با ظرفیت مجموعا ۱۱۰ تن درحال ساخت است.

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی اردبیل گفت: حمایت از سرمایه گذاری و تولید پایدار و ایجاد اشتغال از اولویت‌های سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع است و برنامه ریزی‌های مناسب انجام شده تا بتوانیم به این اهداف دست یابیم./باشگاه خبرنگاران جوان

کد خبر : 17718

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس