چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: شنبه 27 فوریه 2021 | 20:25 ب.ظ
رئیس کل دادگستری استان اردبیل:

قانون “حدنگار” برای اخذ سند اموال بیت‌المال در اردبیل اجرایی می‌شود

قانون “حدنگار” برای اخذ سند اموال بیت‌المال در اردبیل اجرایی می‌شود رئیس کل دادگستری استان اردبیل نسبت به اجرای قانون حدنگار جهت اخذ سند اموال بیت المال تأکید ویژه کرد.

قاضی‌ ناصر عتباتی پیش از ظهر امروز در جمع مدیران کل و مسئولان امور حقوقی دستگاه‌های اجرایی عضو شورای حفظ حقوق بیت‌المال در محل سالن شهید رجایی استانداری اردبیل اظهار داشت: در زمینه دفاع از حقوق بیت‌المال، باید با غیرت و تعصب و عرق سازمانی وارد شوید.

وی افزود: نیاز است تا نسبت به لزوم اتخاذ رویکرد صیانتی و حفاطتی در پرونده‌های بیت‌المال و تقویت نگاه پیشگیرانه اقدامات لازم و اساسی مبنای کار باشد و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نشود که دستگاه قضایی استان در این راستا اهتمام جدی و ویژه‌ای دارد و امیدواریم این مسئله مورد توجه واقع شود.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل نسبت به اختصاص شعب ویژه در حوزه‌های قضایی جهت رسیدگی به پرونده های مربوط به حقوق بیت المال، ادارات و ارگان‌های دولتی خبر داد و بیان کرد: در این زمینه نیز تمهیدات لازم به کار گرفته شده و برنامه‌ریزی‌های لازم برای خدمات‌رسانی بهتر مبنای کار است.

عتباتی از لزوم نشست‌های مرتب و منظم و تعامل سازنده مسئولین امور حقوقی با مسئولین قضایی در استان و شهرستان‌ها خبر داد و نسبت به اجرای قانون حدنگار جهت اخذ سند برای اموال بیت المال تأکید ویژه کرد و از مسئولان خواست در این زمینه برنامه‌های خود را تقویت کنند.

وی اظهار کرد: امیدواریم با تلاش‌های مجدانه و نیز اقدامات لازم و اساسی در این زمینه به تمامی اهداف خود جامه عمل پوشانده و مشکلات و موانع را برطرف‌سازی کنیم، چرا که هم‌اکنون یکی از اهداف اصلی و مهم ما عدالت‌محوری در جامعه است که باید به آن عمل شود./تسنیم

کد خبر : 17666

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس