چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: شنبه 27 فوریه 2021 | 20:15 ب.ظ

کنگره ملی یادواره بانوان شهیده همزمان با سراسر کشور در اردبیل برگزار می‌شود

کنگره ملی یادواره بانوان شهیده همزمان با سراسر کشور در اردبیل برگزار می‌شود مدیرکل بنیاد شهید استان اردبیل گفت: کنگره ملی یادواره بانوان شهیده همزمان با سراسر کشور در اردبیل برگزار می‌شود.

یاسر شاهی عصر امروز در جلسه برنامه‌ریزی و هماهنگی کنگره ملی بانوان شهیده، جانباز و آزاده اظهار داشت:  به منظور ارج نهادن به مقام شامخ شهدای زن و ارائه الگوی زیستی از آنان و در راستای تجلیل از مقام ۱۷ زن شهیده گرانقدر، سلسله برنامه‌هایی در استان  برگزار خواهد شد.

وی  از تشکیل سه کمیته در راستای برگزاری هر چه باشکوه‌تر این کنگره ملی خبر داد و گفت: این یادواره همزمان با سراسر کشور  فردا با برگزاری کنگره ملی ۱۷ هزار زن شهیده و جانباز ساعت ۱۰ صبح در سالن ولایت سپاه استان برگزار می‌شود.

مدیرکل بنیاد شهید استان اردبیل با بیان اینکه اثرها و برکت‌های فرهنگ ایثار و شهادت است که امروز در جامعه در قالب کمک به هم‌نوع نمود دارد، گفت: بر این اساس باید تمهیدهای لازم برای برنامه‌های محوری صورت گیرد که  این کار با محوریت بنیاد شهید و امور ایثارگران و بنیاد حفظ و آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس صورت خواهد پذیرفت.

شاهی تصریح کرد: شهدای شاخص زن الگوهای خوبی برای دختران و زنان امروزی هستند که نشر اندیشه‌ها و ایثارگری شهدای زن در بسیاری از زمینه‌ها از جمله در کتاب‌های درسی و آموزشی احساس می‌شود و این شهدا باید بیش از پیش به مردم معرفی شوند.

وی با اشاره به اجرای برخی برنامه‌ها در فضای مجازی افزود:  امیدواریم با بهبود شرایط شیوع ویروس کرونا در استان برنامه‌ها به صورت حضوری برگزار شود./ تسنیم

کد خبر : 17657

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس