چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: شنبه 27 فوریه 2021 | 20:08 ب.ظ
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل:

زمین موردنیاز سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در اردبیل تامین می‌شود

زمین موردنیاز سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در اردبیل تامین می‌شود مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: با اخذ سند مالکیت توسعه ۹۵ هکتاری شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل زمین موردنیاز سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در این شهرک تامین می‌شود.

محمد اهلی روز شنبه دربازدید از شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل افزود: یکی از مشکلات فعلی مرکز استان کمبود زمین برای سرمایه‌گذاران طرح‌های بزرگ صنعتی است که با اخذ سند مالکیت فاز توسعه ۹۵ هکتاری شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل، این مشکل برای چند سال آتی برطرف ‌شد.

وی ادامه داد: در سال‌های اخیر ورود سرمایه‌گذاران به شهرک‌های صنعتی استان اردبیل و حجم سرمایه‌گذاری‌های انجام شده در آنها از افزایش چشمگیری برخوردار بوده است به نحوی که در حال حاضر با کمبود زمین در شهرک‌های صنعتی مواجه هستیم.

او گفت: آماده‌سازی ۵۰ هکتار از ۲۰۰ هکتار فاز سوم شهرک صنعتی ۲ اردبیل آغاز شده و به محض آماده بودن زمین موردنیاز سرمایه‌گذاران خرد نیز تامین خواهد شد.

اهلی اظهارکرد: توسعه این شهرک برای چند سال آتی کفایت خواهد کرد و برای تامین زمین موردنیاز سرمایه گذاران در سال‌های آینده باید به فکر احداث سومین شهرک صنعتی مرکز استان با مقیاس بزرگ باشیم که این امر با کمک مسئولان استانی و کشوری میسر خواهد شد.

استان اردبیل دارای ۱۹ شهرک و ناحیه صنعتی است./ایرنا

کد خبر : 17651

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس