چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: شنبه 27 فوریه 2021 | 19:59 ب.ظ
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل :

۱۳ کتابفروشی در طرح زمستانه کتاب اردبیل مشارکت می‌کنند

۱۳ کتابفروشی در طرح زمستانه کتاب اردبیل مشارکت می‌کنند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل از مشارکت ۱۳ کتابفروشی در طرح زمستانه کتاب سال جاری در این استان خبر داد.

عبدالله بحرالعلومی روز شنبه در این زمینه گفت: نمایشگاه کتاب شریعتی، نمایشگاه کتاب ولایت، کتاب فروشی خیام، کتابفروشی بهروز، کتابفروشی حکیم، کتابفروشی الدورادو، کتابفروشی دکتر بوک، کتابفروشی اورنگ، کتابفروشی مالکی، کتابفروشی پرواز و کتابسرای مولانا از اردبیل ، کتابفروشی دانشجو از پارس‌آباد و کتابفروشی دنیز از مشگین‌شهر در این طرح حضور می‌یابند.

وی با اشاره به حضور پررنگ کتابفروشی‌های استان اردبیل در طرح زمستانه کتاب افزود: سقف خرید برای هر خریدار در طرح زمستانه کتاب همچون طرح پاییزه ۲ میلیون ریال است و خریداران می‌توانند از ۲۵ درصد یارانه خرید کتاب‌های عمومی، کودک و نوجوان و دانشگاهی نیز بهره‌مند شوند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل بیان کرد: اجرای طرح‌های حمایتی فصلی از کتابفروشان با هدف هدایت بخشی از یارانه‌ها برای خرید از کتابفروشی‌ها و توجه به این صنف صورت می‌گیرد تا با رعایت عدالت در توزیع یارانه، فرصت مصرف آن در سطح کل کشور هم برای کتابفروشان و هم برای خریداران کتاب  فراهم گردد.

وی یادآور شد: مدت زمان اجرای طرح زمستانه کتاب در استان اردبیل هفت روز از ۹ تا ۱۶ اسفندماه خواهد بود./ایرنا

کد خبر : 17640

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس