چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: جمعه 26 فوریه 2021 | 16:44 ب.ظ
استاندار اردبیل:

مجهزترین سایت تیراندازی کشور در سرعین راه‌اندازی می‌شود

مجهزترین سایت تیراندازی کشور در سرعین راه‌اندازی می‌شود استاندار اردبیل گفت: مجهزترین سایت تیراندازی کشور در سرعین راه‌اندازی می‌شود.

اکبر بهنام‌جو در بازدید از نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌دستی و غرفه استان اردبیل اظهار داشت: غرفه استان اردبیل به یقین یکی از بهترین غرفه‌های این نمایشگاه است و خوشبختانه در طراحی غرفه عکس جاذبه‌ها و توانمندی‌های گردشگری تمام شهرستان‌های استان به خوبی به نمایش درآمده است.

وی با اشاره به جلب توجه بازدیدکنندگان از نمایشگاه توسط غرفه استان بیان کرد: جای خوشحالی است که غرفه اردبیل به اذعان دیگر استان‌ها و بازدیدکنندگان به شایستگی در این نمایشگاه حاضر شده و قابلیت‌ها و جاذبه‌های خود را به نمایش گذاشته است.

استاندار اردبیل افزود: در این نمایشگاه متولیان امر در اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان اردبیل ظرفیت‌ها و قابلیت‌های استان اردبیل را با کمترین هزینه توانسته‌اند معرفی کنند و محتوای غرفه به صورت حرفه‌ای چیدمان شده است.

بهنام‌جو عنوان کرد: حضور موفق استان اردبیل در این نمایشگاه نشان می‌دهد که اردبیل به‌عنوان قطب جدید گردشگری کشور، آماده پذیرش گردشگران داخلی و خارجی در پساکرونا خواهد بود.

وی ادامه داد: تجربه دو دوره حضور قدرتمند و موفق در نمایشگاه‌های گردشگری سال‌های گذشته برکات بسیار خوبی برای گردشگری استان داشته و پای گردشگران و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی را به حوزه گردشگری استان باز کرده که با توجه به تخصصی بودن نمایشگاه برکات این دوره بیشتر از سال‌های گذشته خواهد بود.

استاندار اردبیل از برپایی نمایشگاه مشابه در فرودگاه اردبیل برای معرفی جاذبه‌های استان به گردشگران ورودی به منطقه خبر داد و گفت: با توجه به مشارکت مناسب فعالان بخش خصوصی حوزه گردشگری و اداره‌کل میراث‌فرهنگی، اقدامات در این بخش به شکلی امیدوارانه دنبال می‌شود و روزهای خوبی در انتظار گردشگری استان است.

استاندار اردبیل از اعلام آمادگی سرمایه‌گذار بخش خصوصی برای اجرای پروژه گردشگری چندمنظوره در برگیرنده حیات وحش، مجهزترین سایت تیراندازی کشور و کمپ‌های استفاده از ظرفیت هوا و اقلیم سرعین در این منطقه خبر داد.

بهنام‌جو اظهار کرد: با توجه به ظرفیت‌های شهرستان سرعین، سرمایه‌گذار بخش خصوصی مجموعه ورزشی و آموزشی آیندگان تهران برای اجرای پروژه گردشگری چندمنظوره در سرعین اعلام آمادگی کرده است.

وی افزود: با توافقات با این سرمایه‌گذار مقرر شد تا این طرح گردشگری در برگیرنده حیات وحش، مجهزترین سایت تیراندازی کشور و کمپ‌های استفاده از ظرفیت هوا و اقلیم سرعین در این شهرستان توسط سرمایه‌گذار اجرا شود.

استاندار اردبیل با اشاره به قابلیت‌های بالای استان اردبیل و به ویژه شهرستان سرعین برای فعالیت سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در منطقه بیان کرد: گردشگری یکی از محورهای اصلی توسعه استان اردبیل بوده و تلاش می‌کنیم با جذب سرمایه‌گذاران به استان در حوزه گردشگری زمینه برای توسعه اقتصادی استان را فراهم کنیم.

بهنام‌جو با اشاره به دیگر توافقات با سرمایه‌گذار بخش خصوصی مجموعه ورزشی و آموزشی آیندگان گفت: مقرر است تا این سرمایه‌گذار برای ایجاد اولین مجموعه آموزشی ورزشی در استان سرمایه‌گذاری کند که باید اقدامات موثر توسط ادارات کل آموزش و پرورش و ورزش و جوانان استان و سایر دستگاه‌های مرتبط انجام شود./تسنیم

کد خبر : 17609

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس