چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: جمعه 26 فوریه 2021 | 16:26 ب.ظ
مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل:

امکان ردیابی آرد از تولید تا مصرف در اردبیل فراهم شد

امکان ردیابی آرد از تولید تا مصرف در اردبیل فراهم شد اردبیل – مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل از راه اندازی سامانه و ردیابی آرد در فرآیند توزیع از محل تولید تا مصرف در استان اردبیل خبر داد.

حسین وطن دوست با اشاره به راه اندازی سامانه هوشمند ردیابی آرد در استان اردبیل اظهار کرد: در اجرای طرح نظارت بر زنجیره تأمین و تولید آرد و نان و در راستای جلوگیری از هر گونه سو استفاده‌های احتمالی در مرکز استان اقدام به تجهیز سیستم نرم افزاری و نصب اپلیکیشن و جی. پی. اس برای ناوگان حمل و نقل آرد شده است.

وی بیان کرد: این تجهیزات در سایر شهرستان‌های استان نیز تدارک دیده شده و امکانات مورد انتظار این سامانه، ثبت اطلاعات نانوایان، کارخانجات آرد سازی و رانندگان در سامانه، امکان مسیریابی و نظارت بر کل فرایند حمل و نقل آرد و ارتباط با راننده در زمان حمل آن و امکان تعریف مسیرهای بازرسی، کنترل در مسیر و نظارت و بازرسی در فرآیند حمل آرد از کارخانجات تا نانوا و نهایتاً امکان مسیریابی هوشمند است.

وطن دوست تصریح کرد: از دستاوردها و موفقیت‌های این سامانه ایجاد امنیت با جلوگیری از ارتباط ناسالم راننده، نانوا، کارخانه‌ها و امکان احراز هویت تحویل گیرندگان و تحویل دهندگان آرد، اعلام و دریافت هوشمند تخلف‌های پیش‌بینی شده، جلوگیری از قاچاق و ارسال آن به محل غیر هدف و نهایتاً رصد و پیگیری مستمر و آنلاین توزیع آرد از ابتدا تا انتها و تسریع و تسهیل در ارائه خدمات است./ مهر

کد خبر : 17594

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس