دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 25 فوریه 2021 | 13:45 ب.ظ
مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل:

سامانه هوشمند آرد در مرکز استان اردبیل راه اندازی شد

سامانه هوشمند آرد در مرکز استان اردبیل راه اندازی شد مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل از راه‌اندازی سامانه و ردیاب آرد در فرآیند توزیع در این استان خبر داد.

حسین وطن‌دوست روز پنجشنبه  افزود: در اجرای طرح نظارت بر زنجیره تامین و تولید آرد و نان و در راستای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی در مرکز استان اقدام به تجهیز سستیم نرم افزاری و نصب اپلیکیشن و  جی پی اس برای ناوگان حمل و نقل آرد شده است.

وی بیان کرد: این تجهیزات در سایر شهرستان‌های استان نیز تدارک دیده شده و امکانات مورد انتظار این سامانه، ثبت اطلاعات نانوایان، کارخانجات آرد سازی و رانندگان در سامانه، امکان مسیریابی و نظارت بر کل فرایند حمل و نقل آرد و ارتباط با راننده در زمان حمل آن و امکان تعریف مسیرهای بازرسی، کنترل در مسیر و  نظارت و بازرسی در فرآیند حمل آرد از کارخانجات تا نانوا و نهایتاً امکان مسیریابی هوشمند است.
وطن دوست اضافه کرد: از دستاوردها و موفقیت‌های این سامانه ایجاد امنیت با جلوگیری از ارتباط ناسالم راننده، نانوا، کارخانه‌ها و  امکان احراز هویت تحویل گیرندگان و تحویل دهندگان آرد، اعلام و دریافت هوشمند تخلف‌های پیش‌بینی شده، جلوگیری از قاچاق و ارسال آن به محل غیر هدف و نهایتاً رصد و پیگیری مستمر و آنلاین توزیع آرد از ابتدا تا انتها و تسریع و تسهیل در ارائه خدمات است./ایرنا

کد خبر : 17578

برچسب‌ها: , ,
کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس