جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: چهارشنبه 24 فوریه 2021 | 18:16 ب.ظ
دبیر اجرایی بنیاد غدیر اردبیل:

طرح احسان علوی در اردبیل برگزار می شود

طرح احسان علوی در اردبیل برگزار می شود اردبیل – دبیر اجرایی بنیاد غدیر استان اردبیل گفت: همزمان با ایام ولادت مولی الموحدین علی (ع) بامشارکت کمیته امداد امام (ره) طرح احسان علوی در اردبیل برگزار می‌شود.

علی اشرف نصیری اظهار کرد: با توجه به شیوع کرونا محدودیت‌های را در اجرای برنامه‌های این ایام پرنور و برکت داریم اما بنیاد علوی سعی دارد برنامه‌های متنوعی را اجرا کند.

وی حضور در نشست خبری و ارائه گزارش در صدا و سیمای استان اردبیل و تدارک برنامه‌های متنوع با همکاری صدا و سیمای مرکز اردبیل را از جمله برنامه‌های این ایام اعلام کرد و افزود: اجرای طرح احسان علوی و کمک مومنانه با مشارکت کمیته امداد امام (ره) در گرامیداشت این ایام و دستگیری از فقرا و نیازمندان در ایام پایانی سال برگزار می‌شود.

دبیر اجرایی بنیاد غدیر استان اردبیل تبیین فضائل مولای متقیان علی (ع) را در جامعه یادآور شد و گفت: در مساجد استان توسط ائمه جمعه و جماعات در فضائل علی (ع) سخنرانی‌های متعدد تدارک دیده شده است.

نصیری آذین بندی شهرها، معابر و میادین با همکاری شهرداری و شورای شهر و توزیع بنر و پوستر و دیگر اقلام تبلیغی در مساجد استان اردبیل را از برنامه‌های بنیاد علوی در این ایام اعلام کرد.

وی بیان کرد: پاسخ به شبهات رایج، برگزاری برنامه‌های تفسیر قرآن و نهج البلاغه در سالن شیخ صفی الدین استانداری اردبیل و اجرای وبینار های معرفتی علوی توسط اساتید و علمای استان در کنار اجرای برنامه‌های مولودیه با هماهنگی مداحان شهر تدارک دیده شده است.

دبیر اجرایی بنیاد غدیر استان اردبیل اظهار کرد: در این ایام که متبرک به امام اول شیعیان است اعزام مبلغان و روحانیون به مناطق مختلف استان با همکاری اداره تبلیغات اسلامی و برگزاری مسابقه مولود کعبه در فضای مجازی پیش بینی شده که برگزار خواهد

کد خبر : 17557

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس