چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 23 فوریه 2021 | 22:32 ب.ظ
رئیس مجمع جهادگران بسیج اردبیل عنوان کرد؛

لزوم گفتمان سازی جهادی در گام دوم انقلاب

لزوم گفتمان سازی جهادی در گام دوم انقلاب اردبیل – رئیس مجمع جهادگران بسیج استان اردبیل گفت: گفتمان سازی جهادی و تبدیل گفتمان جهادی به گفتمان عمومی و غالب در گام دوم انقلاب از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

مهدی اصلانی زاویه صبح سه شنبه در بازدید از فعالیت گروه‌های جهادی بسیج و نشست با جهادگران در اردبیل اظهار کرد: در گام دوم انقلاب آحاد و اقشار مختلف مردم، دستگاه‌ها و نهادهای فرهنگی، تربیتی و اجرایی کشور با استفاده از ظرفیت‌های گوناگون موجود در جامعه تلاش کنند تا گفتمان جهادی در جامعه تبدیل به یک گفتمان عمومی و غالب شود.

وی با اشاره به لزوم گفتمان سازی جهادی در جامعه، بیان کرد: همگانی کردن شعار خدمات رسانی برای تحقق عدالت و پیشرفت از جمله تأکیدات اساسی در پیام ۹ ماده‌ای رهبر معظم انقلاب به گروه‌های جهادی و بسیج سازندگی است که حضرت آقا خطاب به جوانان جهادی و بسیج سازندگی می‌فرمایند که کارهای جهادی تان را در مقابل میلیون‌ها جوان کشور به نمایش بگذارید.‌

رئیس مجمع جهادگران بسیج استان اردبیل تصریح کرد: حضور جوانان در گروه‌های جهادی بسیج برکات زیادی دارد که از جمله آن می‌توان به آشنایی با وضعیت محرومین و مستضعفین و ایجاد نگاه عدالت‌خواه در بین جوانان اشاره کرد که طبعاً باعث ایجاد تفکر پیگیری اقتصاد عدالت محور می‌شود.

اصلانی افزود: بسیج به عنوان تبدیل کننده تهدیدها به فرصت‌ها و مولود انقلاب اسلامی، در تمام حوزه‌ها فعالیت چشمگیری داشته است که نقش برجسته گروه‌های جهادی بسیج در خدمت به محرومین در شرایط سخت و بحرانی مشهود می‌باشد.

وی گفت: گروه‌های جهادی هرگز ساختار زده، اسیر بروکراسی و منتظر فرمان‌ها نبوده است بلکه با آتش به اختیار بر مبنای منویات مقام معظم رهبری و نیز با شرایط مناطق زیست‌بوم و بحران‌هایی که ایران اسلامی را دربر گرفته، وارد میدان می‌شوند.

رئیس مجمع جهادگران بسیج استان اردبیل با بیان اینکه از دیدگاه رهبر معظم انقلاب، کار جهادی، کار برخاسته از ایمان و به کار گیرنده‌ی هر چه بیشتر از ظرفیت وجودی انسان است، بیان کرد: جنس جهادی‌ها، انقلابی و نوع نگاهشان راهبردی و پیونددهنده بین امت و امام هستند.

جهاد شیفتگان حاج قاسم در میدان مبارزه با کرونا

اصلانی بیان کرد: گروه‌های جهادی بسیج با ایثار و مجاهدت خود در شرایط سخت و بحرانی کرونا، کارآمدی بسیج را در میدان مبارزه با ویروس منحوس کرونا به نمایش گذاشتند.

وی افزود: در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی، شیفتگان سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی با مشارکت در غربالگری خانه به خانه جمعیت استان و توزیع بسته‌های معیشتی و بهداشتی در بین بیماران نیازمند کرونایی و انجام اقدامات و کارهای پیشگیرانه، در این طرح بزرگ و موفقیت آمیز نیز در خدمت مردم بودند.

رئیس مجمع جهادگران بسیج استان اردبیل با اشاره به گسترش کمی و کیفی گروه‌های جهادی بسیج، بیان کرد: بعد از پیام ۹ ماده‌ای رهبر معظم انقلاب هم شاهد گسترش تعداد گروه‌های جهادی بسیج و هم شاهد توسعه کیفی گروه هاس جهادی بسیج هستیم که عرصه فعالیت گروه‌های جهادی در جامعه گسترده‌تر شده است./مهر

کد خبر : 17524

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس