چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 23 فوریه 2021 | 22:30 ب.ظ
مدیرکل کمیته امداد اردبیل:

جشن نیکوکاری هفته آینده در اردبیل برگزار می‌شود

جشن نیکوکاری هفته آینده در اردبیل برگزار می‌شود اردبیل – مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: جشن نیکوکاری ۱۳ تا ۱۵ اسفندماه هم‌زمان با سراسر کشور در استان اردبیل برگزار خواهد شد.

حسین دشتی شامگاه دوشنبه در نشست با مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل اظهار کرد: جشن نیکوکاری که همزمان با ماه رجب و ایام ولادت مولای متقیان امیرالمومنین (ع) و در آستانه عید نوروز برگزار می‌شود فرصتی استثنایی برای دستگیری از نیازمندان و فقراست تا آنها نیز در این روزهای جشن و شادی بتوانند در کنار خانواده‌های خود روزهای خوشی را سپری کنند.

وی تصریح کرد: این جشن علاوه بر پایگاه‌های شهری و روستایی، در میعادگاه‌های نماز جمعه نیز میزبان خیرین و متمولین جامعه خواهد بود تا در این ایام پایانی سال کمیته امداد را در تهیه پوشاک و اقلام مورد نیاز خانواده‌های نیازمند و مددجویان یاری و مدد برسانند.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: همه افراد جامعه با هر وسع و توان می‌توانند به پویش ایران مهربان بپیوندند تا با واریز مبلغی حمایت مادی و معنوی را از یتیمان انجام دهند.

دشتی افزود: همان طوری‌که مولایمان علی (ع) پشتیبان و حامی ایتام بوده، در این روزها که مزین به نام مبارک امام اول شیعیان مولود کعبه است، بهتر است همه افراد جامعه با احساس مسئولیت در این زمینه به ندای پویش ایران مهربان پاسخی مثبت داده و به هر قدری که در توان دارند، به کمک نیازمندان بشتابند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: ما در اولین برنامه سال ۱۴۰۰ جشن رمضان را نیز در پیش داریم که قطعاً در این زمینه هماهنگی‌ها با صدا و سیما و رسانه‌ها انجام خواهد شد تا اهالی معنوی استان اردبیل در این برنامه نیز بتوانند یاریگر کمیته امداد باشند.

دشتی اضافه کرد: از جامعه هنری و ورزشکاران گرفته تا مسئولان، خیرین و گروه‌های مختلف جامعه با پیوستن به پویش ایران مهربان کمیته امداد را در ارائه خدمات بهتر کمک می‌کنند و ما نیز تمام مبالغ جمع‌آوری شده را در اولین فرصت تا ۲۰ اسفندماه برای تحویل به خانواده‌های نیازمند و تدارک عیدانه‌ای شایسته برای آنها، صرف خرید نیازمندی این خانواده‌ها خواهیم کرد.

صدا و سیما در تولید برنامه‌های ترویج فرهنگ انفاق پیش قدم است

مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل در حاشیه نشست صمیمی رئیس کمیته امداد با معاون امور استان‌های صدا و سیمای کشور که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، با ثبت نام در طرح اکرام به خیل گسترده پویش ایران مهربان پیوست.

علی ملااحمدی ضمن دعوت از همکاران صداوسیمای مرکز اردبیل برای پیوستن به این پویش، گفت: در تلاش هستیم با کمک به ایتام نقش بسزایی در آینده درخشان آنها، ایفا کنیم.

ملااحمدی با بیان اینکه صداوسیما همواره تولید و پخش برنامه‌های متنوع با موضوع ترویج فرهنگ احسان و انفاق را در اولویت فعالیت‌های خود قرار داده است، بیان کرد: درصدد همکاری‌های هرچه بیشتر با کمیته امداد استان اردبیل هستیم تا بیش از پیش شاهد افزایش همبستگی اجتماعی در جامعه باشیم.

وی یادآور شد: در کنار ترویج فرهنگ نیکوکاری، تولید برنامه‌هایی از اشتغال، خودکفایی و کارآفرینی خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل را نیز در دستور کار قرار داده ایم./مهر

کد خبر : 17521

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس