چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 23 فوریه 2021 | 22:28 ب.ظ
مدیرکل منابع طبیعی اردبیل:

سند ۳۸ هکتار از اراضی ملی تصرف شده در مشگین‌شهر باطل شد

سند ۳۸ هکتار از اراضی ملی تصرف شده در مشگین‌شهر باطل شد مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: سند ۳۸ هکتار از اراضی ملی تصرف شده در شهرستان مشگین شهر ابطال و این اراضی به بیت المال باز گردانده شد.

شهامت هدایت  اظهار کرد: با پیگیری اداره منابع طبیعی شهرستان مشگین شهر و حمایت و صدور رأی قاطع دستگاه قضائی استان اردبیل، ۳۸ هکتار از اراضی ملی شهرستان مشگین شهر که با سندسازی به تصرف افراد فرصت طلب در آمده بود، از دست سودجویان خارج و به بیت المال باز گردانده شد.

وی از پیگیری‌های مستمر حقوقی و ارائه مستندات و اسناد متقن برای ابطال این سند خبر داد و گفت: اراضی واقع در بخش لاهرود شهرستان مشگین شهر که از سوی سوداگران طبیعت و متجاوزین به انفال مورد تعدی و تصرف قرار گرفته بود از سوی شعبه یکم تجدید نظر دادگستری استان حکم ابطال سند مالکیت به نام فرد خاطی (الف / الف) صادر و اراضی به دامن بیت المال باز گردانده شد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل افزود: برخورد بدون اغماض با سوداگران طبیعت و متجاوزین به انفال در دستور کار حافظان منابع طبیعی استان قرار دارد و با افراد فرصت طلب و کسانی که به اراضی ملی دست درازی می‌کنند قاطعانه برخورد خواهد شد.

وی از دوستداران طبیعت خواست در صورت مشاهده هر گونه تخریب و تصرف اراضی ملی و منابع طبیعی و قاچاق فرآورده‌های جنگلی مراتب را به شماره تلفن رایگان ۱۵۰۴ مرکز فرماندهی یگان حفاظت منابع طبیعی استان به صورت ۲۴ ساعته اطلاع دهند./مهر

کد خبر : 17518

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس