چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 18 فوریه 2021 | 15:34 ب.ظ

رئیس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان اردبیل انتخاب شد

رئیس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان اردبیل انتخاب شد صادق اصبری با کسب اکثریت آرای مجمع انتخاباتی به عنوان رئیس جدید هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان اردبیل انتخاب شد.

مجمع انتخاباتی هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان اردبیل روز پنجشنبه با تفویض اختیار رئیس فدراسیون به مدیرکل ورزش و جوانان با حضور اعضای مجمع در سالن کنفرانس ورزشگاه رضازاده برگزار شد.

در این مجمع انتخاباتی که سه نامزد داشتT صادق اصبری با کسب ۹ رای از مجموع ۱۶ رای ماخوذه به مدت چهار سال به عنوان رئیس جدید هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان اردبیل انتخاب شد.

افشین امینی دیگر نامزد نیز موفق به کسب هفت رای شد و علیرضا فخری یکی دیگر از نامزدها قبل از آغاز رای گیری انصراف داد.

رئیس جدید هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان اردبیل گفت: برنامه‌ریزی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برای گسترش کونگ فو و هنرهای رزمی، فعال کردن هیات شهرستان‌ها، حضور پررنگ در مسابقات کشوری و بین‌المللی، توجه به ورزش بانوان و تلاش برای جذب حامی مالی از جمله برنامه‌های این هیات است.

صادق اصبری مهیا کردن زیرساخت‌ها، برگزای کلاس‌های آموزشی برای مربیان و داوران جهت ارتقای سطح دانش آنها، برگزاری منظم مسابقات در رده‌های سنی مختلف برای آقایان و بانوان، استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و تجربیات پیشکسوتان و ایجاد همدلی و تعامل و همکاری با فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان استان را از دیگر برنامه‌های این هیات در آینده ذکر کرد.

او ایجاد همبستگی بین ورزشکاران، مربیان و داوران، استعدادیابی و استفاده مطلوب از پایگاه‌های استعدادیابی، بها دادن به ورزشکاران و تجلیل از قهرمانان ملی، استفاده از تمامی ظرفیت‌های استان و برگزاری مسابقات کونگ فو و هنرهای رزمی، حمایت از فرزندان خانواده‌های بی‌بضاعت، تلاش برای برگزاری انواع اردوهای ورزشی و برگزاری منظم مجمع سالیانه و ارائه گزارش به اعضای مجمع را از جمله دیگر اقدامات پیش روی این هیات در استان عنوان کرد./ایرنا

کد خبر : 17462

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس