چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 18 فوریه 2021 | 15:26 ب.ظ

اعتبارات ویژه‌ای به حوزه بهداشت و درمان اردبیل اختصاص می‌یابد

اعتبارات ویژه‌ای به حوزه بهداشت و درمان اردبیل اختصاص می‌یابد نماینده مردم شهرستان های اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس گفت: اعتبارات ویژه‌ای به بخش درمان و بهداشت اردبیل با هدف رفع بخشی از مشکلات و نیازهای شبکه بهداشت اختصاص می‌یابد.

صدیف بدری صبح امروز در بازدید از طرح‌های مختلف اردبیل اظهار داشت: اعتبارات ویژه‌ای به بخش درمان و بهداشت اردبیل با هدف رفع بخشی از مشکلات و نیازهای شبکه بهداشت اختصاص می‌یابد که در این زمینه تمهیدات لازم به عمل آمده است.

وی بیان کرد: اخذ اعتبارات لازم به بخش‌های مختلف وزارتخانه بهداشت با هدف رفع بخش قابل توجهی از مشکلات می‌تواند در توسعه وضعیت بهداشتی استان نقش شایانی ایفا کند که به همین منظور در حوزه‌های مختلف ۱۲ میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز آزمایشگاه و مراکز بهداشتی روستاها در نظر گرفته شده است.

نماینده مردم شهرستان های اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ۵۰ میلیارد تومان اعتبار نیز برای حل مشکلات و مطالبات بخش خصوصی و بیمارستان‌های دولتی در نظر گرفته شده و ۱۵ میلیارد تومان اعتبار برای رفع بخشی از مشکلات موجود در دستور کار قرار گرفته است.

بدری تصریح کرد: با کمبود تجهیزات پزشکی پیشرفته در بیمارستان‌های اردبیل مواجه هستیم و در این زمینه در راستای رفع مطالبات و نیز ارائه خدمات به آنان تمهیدات لازم به کار گرفته شده تا بتوانیم در این زمینه هر چه سریع‌تر اقدامات لازم و اساسی را انجام داده و مشکلات موجود را برطرف کنیم.

وی اظهار کرد: در راستای تحقق اهداف مورد نظر و مبارزه با ویروس منحوس کرونا نیز اعتباراتی در نظر گرفته شده است که امیدواریم در کنار همدلی مسئولان و مردم هر چه سریع‌تر این ویروس منحوس ریشه‌کن شود و بتوانیم با آرامش و آسایش به زندگی در کنار همدیگر ادامه دهیم./ تسنیم

کد خبر : 17453

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس