چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 18 فوریه 2021 | 14:38 ب.ظ
رئیس قشر بسیج رسانه اردبیل:

«اخلاق‌مداری» و «حرفه‌ای‌گری» دو راز موفقیت رسانه‌های داخلی است

«اخلاق‌مداری» و «حرفه‌ای‌گری» دو راز موفقیت رسانه‌های داخلی است اردبیل – رئیس قشر بسیج رسانه استان اردبیل گفت: ایجاد تمدن نوین اسلامی در برابر جبهه‌گیری رسانه‌های غرب در برابر آرمان‌های انقلاب اسلامی تنها راه غلبه بر نقشه‌های پلید دشمن است.

شهرام محمدی عصر چهارشنبه در اختتامیه ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر اردبیل اظهار کرد: در عصر امروز فاصله بین رسانه‌ها و اقشار مختلف مردم به خوبی قابل مشاهده است که این اتفاق بیش از هر زمان دیگری می‌تواند برای جامعه و آرمان‌های انقلاب خطرآفرین باشد.

وی با اشاره به اینکه عملکرد رسانه‌ها در این شرایط فرهنگی کشور باید هم‌سو با اهداف گام دوم انقلاب باشد، افزود: مقام معظم رهبری به خوبی وظایفی را برای تمامی کاربران و گردانندگان رسانه‌ها به ویژه در فضای آزاد و گسترده مجازی تبیین کرده‌اند که در این راستا باید به صورت هوشمندانه از ظرفیت این فضا در راستای ساماندهی به امور اخلاقی و فرهنگی جامعه بهره‌مند شد.

به گفته رئیس قشر بسیج رسانه استان اردبیل رسانه، نقش اول را در تبیین و گفتمان سازی و همچنین مشارکت مردم برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب در کشور دارد که باید از این ظرفیت به صورت گسترده استفاده کرده و برای حل معضلات اجتماعی با بهره‌گیری از ظرفیت رسانه‌ها و فضای مجازی چاره‌ای پی‌جویی کرد.

محمدی همچنین با اشاره به اینکه امروز کشور ما در برابر سیل عظیمی از مشکلات و هجمه‌های فرهنگی مواجه شده است، اضافه کرد: نیاز به آرامش، اخلاق‌مداری و خلاقیت و حرفه‌ای‌گری بیش از هر زمان دیگری در راستای پربارسازی فرهنگ جامعه احساس می‌شود که در این مسیر باید اصحاب رسانه، رسانه‌های داخلی و مسئولان فرهنگی و غیرفرهنگی کشور با همکاری هم در صدد غبارروبی از روی آرمانهای جامعه باشند.

وی ضمن تقدیر از عوامل برگزارکننده جشنواره رسانه‌ای ابوذر این رویداد را فرصت مغتنمی برای بیان و قلم‌زنی خبرنگاران در راستای قابلیت‌ها و چالش‌های جامعه دانست و یادآور شد: پرونده ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر نیز با موفقیت در استان اردبیل بسته شد که امید می‌رود رسانه‌های استان برای رویدادهای فرهنگی و هنری آینده اهتمام ویژه‌ای از باب حضور مؤثر خود داشته باشند./مهر

کد خبر : 17441

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس