چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 18 فوریه 2021 | 14:29 ب.ظ
رئیس شورای شهر اردبیل تاکید کرد؛

توسعه متوازن، اولویت بررسی بودجه ۱۴۰۰ شهرداری اردبیل

توسعه متوازن، اولویت بررسی بودجه ۱۴۰۰ شهرداری اردبیل رئیس شورای شهر اردبیل گفت: اولویت شورای شهر اردبیل در بررسی بودجه ۱۴۰۰ شهرداری توجه به اصل توسعه متوازن در همه مناطق شهر اردبیل است.

جواد انصاری شامگاه چهارشنبه در آئین تقدیم لایحه بودجه ۱۴۰۰ شهرداری به شورای شهر که در فرهنگسرای پارک بانوان اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: امسال به دلیل شیوع کرونا آئین تقدیم لایحه بودجه ۱۴۰۰ شهرداری به شورای شهر را در قالب یکصد و سی و هفتمین جلسه رسمی شورای شهر انجام می‌دهیم تا با پرهیز از هرگونه تجمع و حضور گسترده مدعوین بتوانیم کارهای اولیه را در دریافت لایحه بودجه انجام دهیم.

وی تصریح کرد: شورای شهر در دور پنجم در کنار فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی، عمرانی و خدماتی توجهی جدی به برقراری توازن و تعادل توسعه‌ای مناطق مختلف شهری داشته تا از به هم ریختگی و نگاه نامتوازن جلوگیری شود.

رئیس شورای شهر اردبیل گفت: در این چهار سال اعضای شورای شهر اردبیل تلاش کردند تا به عنوان اولویت اصلی و اساسی خدمت به مردم را با همراهی شهرداری اردبیل در دستور کار قرار داده و به دور از مسائل حاشیه‌ای و مباحث غیرکارشناسی، اصل فهم مشترک در پیگیری مسائل را در دستور کار قرار دهند.

انصاری افزود: در سایه همدلی شورای شهر و شهردار اردبیل خدمات بی‌بدیلی در چهار سال اخیر انجام شده و امیدواریم در بودجه ۱۴۰۰ نیز همچنان بر عهدی که با مردم در توسعه متوازن شهری بسته‌ایم، به خوبی عمل کرده و این مسئولیت سنگین و خطیر را به سرانجام برسانیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: هر چند عمده درآمد شهرداری اردبیل از مناطق یک، دو و سه شهری است اما در توزیع اعتبارات بین پنج منطقه شهرداری هیچ تفاوت و فرقی قائل نشدیم و سعی و تلاشمان بر این بوده تا تعادل و توازن را مورد توجه قرار داده و رضایت مردم را با خدمت‌رسانی بی‌منت فراهم کنیم.

انصاری اضافه کرد: اعضای شورای شهر از هفته آینده بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ را در دستور کار قرار می‌دهند تا در کمیسیون‌های مختلف به ویژه کمیسیون‌های تخصصی کار با دقت به پیش رفته و در کمتر از ۱۵ تا ۲۰ روز بررسی لایحه به انجام رسیده و برای اجرا تقدیم شهردار اردبیل خواهد شد./مهر

کد خبر : 17436

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس