چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: چهارشنبه 17 فوریه 2021 | 19:34 ب.ظ
مدیر شعب بانک کشاورزی استان اردبیل:

ازدحام در بانک‌های اردبیل سلامتی مردم را تهدید می‌کند

ازدحام در بانک‌های اردبیل سلامتی مردم را تهدید می‌کند مدیر شعب بانک کشاورزی استان اردبیل گفت: ازدحام در شعب بانک‌های این استان بعنوان یکی از مراکز عمومی حساس، سلامتی مردم را در شیوع ویروس کرونا تهدید می‌کند.

داود رجبی روز چهارشنبه در نشست کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان اردبیل افزود: شهروندان باید در مراجعه به بانک‌ها دستوالعمل‌های لازم بهداشتی را رعایت و در صورت امکان از خدمات غیرحضوری استفاده کنند.

وی با بیان اینکه بانک‌های استان از آمادگی لازم برای ارائه خدمات در روزهای پایانی سال جاری برخوردارند ، اظهارکرد: مردم نیز سعی کنند کارهای بانکی خود را به روزهای پایانی سال موکول نکنند.

رجبی ادامه داد: تدابیر لازم برای ارائه خدمات از طریق موبایل بانک، اینترنت بانک و سایر ابزارهای الکترونیکی اندیشیده شده و ضرورت دارد مردم بخش مهمی از کارهای بانکی خود را بصورت غیرحضوری انجام دهند.

وی بیان کرد: با تجهیز دستگاه‌های خودپرداز مشکلی از بابت نقدینگی در پایان سال و روزهای آغازین سال جدید نخواهیم داشت و شعب کشیک بانک‌ها در آغازین روزهای سال جدید آماده ارائه خدمات مطلوب هستند.

مدیرعامل بانک کشاورزی اردبیل افزود: این بانک حمایت از کشاورزان و فعالان اقتصادی را مورد توجه قرار داده و درصدد است تسهیلات کم‌بهره طرح‌های اشتغال‌زا را بموقع پرداخت کند.

رجبی گفت: هم‌اکنون پرداخت تسهیلات برای طرح‌های کشاورزی و گلخانه‌ای به سهولت انجام می‌گیرد و از اول سال جاری تاکنون تسهیلات ۱۰۰ هکتار طرح‌های گلخانه‌ای پرداخت شده است.

وی اظهارکرد: پیش‌تر متوسط پرداخت منابع به ازای هر مترمربع توسعه گلخانه چهار میلیون ریال بود که این رقم اکنون به ۱۲ میلیون ریال رسیده است.

رجبی از پرداخت تسهیلات به شهرک گلخانه‌ای پارس‌آباد مغان خبرداد و افزود: پرداخت تسهیلات برای این شهرک در سطح یک‌ هزار و ۶۰۰ هکتار در اولویت بانک قرار گرفته است./ایرنا

کد خبر : 17420

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس