چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: چهارشنبه 17 فوریه 2021 | 19:29 ب.ظ
رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل:

گفتمان‌سازی موضوع انقلاب اسلامی محور اصلی جشنواره ابوذر است‌

گفتمان‌سازی موضوع انقلاب اسلامی محور اصلی جشنواره ابوذر است‌ رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: گفتمان‌سازی موضوع انقلاب اسلامی محور اصلی جشنواره ابوذر است.

سرهنگ پاسدار علی لطفی عصر امروز در مراسم اختتامیه جشنواره رسانه‌ای ابوذر اظهار داشت: گفتمان‌سازی موضوع انقلاب اسلامی محور اصلی جشنواره ابوذر است.

وی ضمن بیان اینکه امسال با توجه به شرایط کرونایی جشنواره  از ظرفیت صدا و سیما به صورت مجازی درحال برگزاری است، افزود: امسال در دهه پنجم انقلاب اسلامی قرار داریم و با توجه به گام دوم توسعه رهبری امیدواریم بتوانیم در این دهه در مبارزه با رسانه‌های معانب که درصدد تخریب افکار عمومی هستند، بتوانیم در مقابلشان ایستادگی کنیم و همانند دفاع مقدس بتوانیم دشمنان را شکست دهیم.

رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد: رسانه ارزشی و انقلابی از شاخصه‌های اصلی رسانه‌های متعهد است و اولویت اساسی از برگزاری این جشنواره تحقق همین هدف است که امیدواریم با دسترسی به‌کارکردهای ارزشمند رسانه‌ها در جامعه به بصیرت‌افزایی و پویایی دست یافته و بتوانیم مسئولیت اصحاب رسانه را مشخص کنیم.

لطفی با بیان اینکه لازم است در ۴ رکن دموکراسی که در دنیا معروف است، بهتر پیشرفت کنیم و درصدد اجرای برنامه‌های مدونی باشیم، گفت: آمادگی لازم برای دریافت پیشنهادات و انتقادات رسانه‌ها را داریم تا بتوانیم به اهداف عالیه انقلاب اسلامی که رسیدن پرچم انقلاب اسلامی به دست امام زمان(عج) است، برسیم و شرمنده نشویم.

وی همچنین با اشاره به اینکه در این جشنواره حدود ۱۶۵۶ اثر ارسال شده بود، افزود: این آثار در ۱۰محور شامل جهش تولید و اقتصاد مقاومتی، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، بصیرت‌افزایی و دشمن شناسی، مبارزه با تروریسم و خروج آمریکا از منطقه، مسائل صنفی خبرنگاران و اصحاب رسانه، کرونا و کمک مومنانه، چهل سالگی دفاع مقدس، دستاوردهای انقلاب اسلامی ،بسیج و حوزه های اقدام و امید آفرینی و در بخش‌های  تیتر، یادداشت، مقاله، عکس، موشن‌گرافی،اینفوگرافی، مدیا، گزارش خبری تلویزیونی و مکتوب، خبر و فیلم کوتاه مورد داوری قرار گرفت./تسنیم

کد خبر : 17414

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس