چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: چهارشنبه 17 فوریه 2021 | 19:20 ب.ظ

مسئولان در برخورد با رسانه‌ها سعه صدر داشته باشند

مسئولان در برخورد با رسانه‌ها سعه صدر داشته باشند دبیر ستاد کنگره شهدای استان اردبیل و فرمانده اسبق سپاه آذربایجان شرقی گفت:مسئولان در برخورد با رسانه ها سعه صدر داشته باشند.

سردار غلام‌عسگر کریمیان عصر امروز در اختتامیه جشنواره رسانه‌ای ابوذر اظهار داشت: مسئولان و مدیران در قبال اصحاب رسانه صبور و شکیبا باشند و آزادی عمل قانونی و روحیه مطالبه‌گری را برای انجام کار اطلاع‌رسانی فراهم کنند.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری اصحاب رسانه را افسران جنگ نرم معرفی کرده‌اند، گفت: اصحاب رسانه باید در راستای عملی کردن گام دوم انقلاب و بیانیه آن گام‌های موثری را بردارد و در جهت تنویر افکار عمومی تلاش کنند.

دبیر ستاد کنگره شهدای استان اردبیل با اشاره به اینکه اصحاب قلم می‌توانند برای ایجاد روحیه استکبارستیزی فعال و کوشا باشند، بیان کرد: درباره آتش به اختیار و اقتصاد مقاومتی، رسانه‌ها مناسب عمل نکردند و دشمن استفاده‌های لازم را از این موارد به نفع خود برد.

کریمیان تصریح کرد: دو قطبی کردن جامعه یکی از اهداف اصلی دشمنان انقلاب است و رسانه می‌تواند در این مورد فعال باشد و باید در جهت مقابله با دشمن فعال و همانند او از لوازم کاربردی مشابه او استفاده کرد.

وی با بیان اینکه امیدآفرینی برای جوانان، اخلاق‌مداری در حیطه کار رسانه و حمایت از حرکت های انقلابی یک رسالت الهی است، افزود: نقش پیش برنده اصحاب رسانه در پیشبرد اهداف انقلاب حائز اهمیت است و باید هم افزایی و وحدت رسانه‌ای در راستای صلاح و مصلحت مملکت ایجاد شود و اصحاب رسانه باید از لحاظ سواد رسانه‌ای و تجهیزات به روز باشند./تسنیم

کد خبر : 17405

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس