چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: چهارشنبه 17 فوریه 2021 | 19:03 ب.ظ
فرمانده انتظامی اردبیل خبر داد؛

کشف بیش از ۱۹ هزار قلم انواع لوازم برقی قاچاق در اردبیل

کشف بیش از ۱۹ هزار قلم انواع لوازم برقی قاچاق در اردبیل اردبیل- فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل از کشف ۱۹ هزار قلم انواع کالای برقی و الکتریکی به ارزش ۱۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال که به صورت غیرقانونی در یک انبار نگهداری می شد، خبر داد.

سردار هوشنگ حسینی اظهار داشت: به دنبال دریافت گزارش‌های مردمی مبنی بر وجود انبار کالای برقی و الکتریکی خارجی در انباری واقع در میدان «وحدت» شهر اردبیل، مأموران پلیس امنیت اقتصادی با انجام بررسی‌های تخصصی و تحقیقات محلی صحت گزارش‌های دریافتی را تأیید کردند.

وی افزود: با هماهنگی مقام قضائی مأموران پلیس امنیت اقتصادی در قالب اکیپ عملیاتی به آدرس انبار اعزام و موفق شدند در بازرسی از محل ۱۹ هزار و ۱۳۸ قلم انواع کالای برقی و الکتریکی و ۲۵ هزار متر ریسه خارجی که به صورت غیرقانونی انبار شده بود را کشف کنند.

فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل ارزش کشفیات به دست آمده در این عملیات را طبق نظر کارشناسان ۱۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و افزود: محل انبار کالاهای کشف شده با دستور مستقیم مقام قضائی استان اردبیل پلمب و پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی ارسال شد./مهر

کد خبر : 17390

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس