چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 16 فوریه 2021 | 16:10 ب.ظ
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی:

رسیدگی به مطالبات کارگران در دستور کار مجلس قرار گرفت

رسیدگی به مطالبات کارگران در دستور کار مجلس قرار گرفت عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: عمال حقوق بالاتر برای افراد کم‌درآمد تا سقف ۲۵ درصد را در دستور کار قرار داده‌ایم و تصمیم ما بر این است که افزایش حقوق‌ها بر حسب اولویت‌بندی و پلکانی باشد.

عباس جهانگیرزاده  اظهار داشت: اعمال حقوق بالاتر برای افراد کم‌درآمد تا سقف ۲۵ درصد را در دستور کار قرار داده‌ایم و تصمیم ما بر این است که افزایش حقوق‌ها بر حسب اولویت‌بندی و پلکانی باشد تا برای کسانی که حقوق پایین‌تر می‌گیرند دستمزد بیشتری در نظر گرفته شود.

وی با اشاره به احتمال اعدم افزایش حقوق در بین افرادی که حقوق بالاتر دارند، گفت: در راستای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان نیز درصدد هستیم تا تصمیمات مناسب و اساسی اتخاذ کنیم که این مسئله در حال حاضر نیازمند بررسی دقیق و درست و احصای مشکلات و موانع موجود است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم مشکلات کارگران و رفع مطالبات آنان نیز گفت: در این راستا به دنبال رفع تبعیض و بی‌عدالتی در بین کارگران هستیم تا بتوانیم مشکلات مربوطه در راستای موضوع معیشتی آنان را برطرف کرده و به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم.

جهانگیرزاده ادامه داد: مجلس به دنبال راهکارهای اساسی در مسائل مربوط به ارائه خدمات به قشر ضعیف و کم‌برخوردار جامعه اعم از کارگران، بازنشستگان و افراد کم‌درآمد است که در این زمینه تصمیمات مناسبی اتخاذ شده و درصدد هستیم در لایحه بودجه ۱۴۰۰ اعتبارات مناسبی در راستای بهبود وضعیت موجود داشته باشیم.

وی تصریح کرد: موضوعی که در حال حاضر بسیار حائز اهمیت و اساسی است جلب رضایت مردم و نیز خدمت بی‌منت به آنان است چرا که نمایندگان منتخبان مردم در مجلس هستند و برای تحقق خواسته‌ها و اهداف مردم وارد میدان عمل شده‌اند و به جای شعار باید عمل شود./تسنیم

کد خبر : 17365

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس