چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 16 فوریه 2021 | 16:08 ب.ظ
رئیس کل دادگستری استان اردبیل :

دادگستری اردبیل با هرگونه اقدام مجرمانه‌ای ‌با‌ قاطعیت ‌برخورد می‌کند‌

دادگستری اردبیل با هرگونه اقدام مجرمانه‌ای ‌با‌ قاطعیت ‌برخورد می‌کند‌ رئیس کل دادگستری استان اردبیل با بیان اینکه نیروهای مسلح و امنیتی در ایجاد و حفظ امنیت جامعه نقش بلاوصفی دارند، گفت: دادگستری اردبیل با هرگونه اقدام مجرمانه‌ای ‌با‌ قاطعیت ‌برخورد می‌کند‌.

ناصر عتباتی بعد از ظهر امروز در  جمع فرماندهان انتظامی استان و ارتباط مجازی با فرماندهان شهرستان در سالن جلسات فرماندهی انتظامی استان اظهار داشت: نیروهای مسلح و امنیتی در همکاری با تشکیلات قضایی استان برای ایجاد، تولید و حفظ امنیت در جامعه نقش بسیار به سزا و بلاوصفی دارند.

وی با بیان اینکه باید سرعت و صحت کار ، ادب و حفظ کرامت انسانی در ارائه خدمات به اربابان رجوع سرلوحه کار خویش قرار دهیم، افزود: ایجاد بستر کم هزینه و بی‌منت در عین دقت، برای خدمت صادقانه به آحاد مردم عزیز و ولایی استان از اقدامات دستگاه قضایی و نیروی انتظامی استان است.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل بیان کرد: دستگاه قضایی و نیروی انتظامی نباید هیچ‌گونه حرکت و اقدام مجرمانه‌ای را که آرامش و  امنیت شهروندان را مخدوش می‌کند نادیده بگیرد بلکه با شدت و قاطعیت با آن برخورد کنند.

عتباتی با بیان اینکه  از ظرفیت شهروندان در جمع آوری ادله در پرونده‌های مطروحه برای سریع به سرانجام رسیدن آن استفاده شود، تصریح کرد:اقدام و واکنش سریع و با اقتدار نیروی انتظامی  سر صحنه در برخورد با شرارت، امنیت مخدوش شده را باز می‌گرداند.

وی همچنین با اشاره به اینکه سختی کار‌، لذت خدمت به مردم شریف را دو چندان می‌کند افزود: این روحیه جهادی را که سر منشا آن شخصیت سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی(ره) بود باید در نیروها نهادینه کنیم./تسنیم

کد خبر : 17362

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس