چهارشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: دوشنبه 15 فوریه 2021 | 20:20 ب.ظ
مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل:

اردبیل استان سبز گازرسانی شد

اردبیل استان سبز گازرسانی شد مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: با بهره‌برداری از پروژه‌های گازرسانی به ۳۲ روستای استان همزمان با دهه مبارک فجر استان اردبیل به عنوان استان سبز شناخته می‌شود.

 سردار اسماعیلی صبح امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: به لحاظ گازرسانی به روستاها علی‌رغم شرایط آب و هوایی و صعب العبور بودن برخی مناطق عملکرد مطلوبی داشته‌ایم به نحوی که تابحال کلیه ۲۹ شهر استان از نعمت گاز طبیعی با ضریب نفوذ ۱۰۰ درصدی بهره‌مند هستند.

وی افزود: در حوزه گازرسانی به روستاها نیز با بهره مندی ۳۲ روستای دیگر طی دهه فجر امسال ضریب نفوذ گاز طبیعی در روستاها به ۹۶ درصد می رسد و استان اردبیل در زمره استانهای سبز کشور از لحاظ گازرسانی قرار می‌گیرد.

مدیرعامل شرکت گاز اردبیل ادامه داد: هم اکنون کلیه روستاهای بالای ۲۰ خانوار در سطح شهرستانهای سرعین و نمین از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند و ضریب نفوذ گاز طبیعی در بخشهای روستایی این شهرستانها به ۱۰۰ درصد رسیده است و در سایر شهرستانها نیز عملکرد مطلوبی از لحاظ گازرسانی به روستاها گزارش می‌شود.

اسماعیلی با بیان اینکه پروژه‌های گازرسانی در مناطق جنوبی استان به لحاظ توپوگرافی منطقه و صعب العبور بودن مسیر عبور شبکه‌های گازرسانی، مصداق تلاش جهادی کارکنان و پیمانکاران این شرکت است، تصریح کرد: هم‌اکنون پروژه‌های گازرسانی به ۲۸ روستای شهرستانهای خلخال و کوثر در بخش جنوبی استان در دست اجراء است که همزمان با دهه مبارک فجر ۱۰ روستای این شهرستانها با اعتباری در حدود ۶۸ میلیارد ریال و تحت پوشش قرار دادن ۵۹۸ خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند می‌شوند و مابقی روستاها نیز تا پایان سال ۱۴۰۰ گازدار خواهند شد.

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل با تشریح آمار عملکردی این شرکت در جذب مشترکین گاز طبیعی اظهار داشت: هم اکنون این شرکت به بیش از ۵۰۷ هزار مشترک در سطح استان خدمات ارایه می نماید که در حدود ۱۳۵ هزار مشترک که قریب به ۲۷ درصد کل مشترکین را شامل می‌شوند در روستاها و مابقی در شهرهای سطح استان ساکن هستند./تسنیم

کد خبر : 17319

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس