شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: شنبه 13 فوریه 2021 | 13:52 ب.ظ
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل:

یک‌هزار و ۶۰۰ واحد مسکونی در اردبیل احداث می‌شود

یک‌هزار و ۶۰۰ واحد مسکونی در اردبیل احداث می‌شود مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل اعلام کرد: در مرحله اول ساخت مسکن در قالب طرح مسکن ملی، مجوز ساخت یک‌هزار و ۶۰۰ واحد مسکونی در شهرهای کوچک این استان اخذ شده است.

فرهاد سبحانی روز شنبه در آیین معارفه رئیس جدید بنیاد مسکن شهرستان نیر گفت: برای احداث این میزان واحد مسکونی در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت استان اقدامات لازم آغاز شده و زمین موردنیاز از سوی اداره کل راه و شهرسازی نیز واگذار شده است.

وی با بیان این که بنیاد مسکن انقلاب اسلامی متولی ساخت مسکن ملی در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت انتخاب شده است، افزود: برای بهره‌مندی از این طرح در مرحله نخست ۹۰۰ متقاضی ثبت‌نام کرده‌اند که ثبت‌نام نهایی ۳۸۶ نفر از آنها انجام شده است

سبحانی با اشاره به پیش‌بینی اعطای ۱۰۰ میلیارد ریال قیر رایگان برای تکمیل عملیات اجرایی طرح‌های هادی روستایی توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اظهارکرد: با اختصاص قیر رایگان، معابر احیا و احداث شده در طرح هادی روستاهای استان آسفالت می‌شود.

او گفت: علاوه بر این امسال بالغ بر ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح‌های بنیاد مسکن از منابع مختلف اخذ شده و اخذ اعتبارات تکمیلی از منبع ملی همچنان ادامه دارد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل از اختصاص ۶۰ میلیارد ریال اعتبار ویژه برای احیای روستاهای دارای بافت باارزش از محل اعتبارات ویژه سفر دی ماه سال گذشته ریاست‌جمهوری به استان اردبیل خبر داد.

شجاع اقبالی ، فرماندار نیر هم در این آیین گفت: در شهرستان نیر از لحاظ توسعه زیرساخت‌های روستایی اعم از اجرای طرح هادی ، مقاوم‌سازی مسکن و بازنگری طرح هادی کارهای خوبی صورت گرفته و امیدواریم این روند ادامه‌دار باشد تا شاهد توسعه ، رونق و شکوفایی هرچه بیشتر منطقه در حوزه روستایی باشیم.

در این آیین با تجلیل از رضا جوانمرد ، علی جهانگیری به عنوان رئیس جدید اداره بنیاد مسکن شهرستان نیر معرفی شد./ایرنا

کد خبر : 17276

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس