سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 11 فوریه 2021 | 12:10 ب.ظ

پویش تبلیغات هوشمندانه مبارزه با قاچاق در اردبیل برگزار می‌شود

پویش تبلیغات هوشمندانه مبارزه با قاچاق در اردبیل برگزار می‌شود رئیس حوزه هنری استان اردبیل از برگزاری نخستین پویش ملی تبلیغات هوشمندانه در مبارزه با قاچاق کالا و ارز در این استان خبر داد.

امیر رجبی روز پنجشنبه در این زمینه گفت: نخستین پویش ملی تبلیغات هوشمندانه در راستای ارائه تولیدات فرهنگی، رسانه‌ای و مشارکتی با موضوع‌های پوشاک (کیف و کفش)، لوازم خانگی، محصولات دخانی، کالای سلامت‌محور، سوخت و سامانه‌ها در قالب فیلم مستند، تیزر، پادکست، موشن‌گرافی، اینفوگرافی، کاریکاتور، عکس و پویانمایی برگزار می‌شود.

وی افزود: این پویش ملی در محورهای فرهنگ‌سازی در تقبیح فعل و مصرف کالای قاچاق و حمایت از کالای ایرانی، اهمیت و نقش رسانه و فضای مجازی در پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز، نقش مردم در حمایت از کالای ایرانی و مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند اثرهای خود را تا ۱۵ اسفند سال‌جاری به کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان اردبیل ارسال نمایند.

رئیس حوزه هنری استان اردبیل بیان کرد: بر اساس فرمان رهبر معظم انقلاب و قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، استفاده‌ از ظرفیت‌های فرهنگی دستگاه‌های مرتبط در مبارزه با قاچاق کالا و ارز ضروری است و برای تحقق این امر، هماهنگی و هم‌افزایی در طراحی و تولیدات اثرهای فرهنگی، هنری، تبلیغی و رسانه‌ای از سوی هنرمندان اجتناب‌ناپذیر است.

وی اضافه کرد: با توجه به محدودیت زمان ارسال اثرها، باید همه دستگاه‌های فرهنگی با همدلی و مشارکت در امر تولید اثرهای فرهنگی و هنری با موضوع پویش هوشمندانه اهتمام جدی داشته باشند و با استفاده از تبلیغ پوستر و تیزر در فضای مجازی برای هنرمندان مرتبط اطلاع‌رسانی نمایند.

رجبی با اشاره به وجود هنرمندان خلاق و برجسته دارای موفقیت‌های ملی و بین‌المللی در رشته‌های هنری تجسمی و تصویری در استان اردبیل ابراز امیدواری کرد، هنرمندان این استان حضوری شایسته در پویش داشته باشند./ایرنا

کد خبر : 17222

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس