سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: چهارشنبه 10 فوریه 2021 | 20:55 ب.ظ
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:

تفرقه سم مهلک در مسیر پیشرفت کشور است

تفرقه سم مهلک در مسیر پیشرفت کشور است اردبیل – نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در شرایط حساس کنونی تفرقه در مدیریت کشور سم مهلک در مسیر پیشرفت جمهوری اسلامی ایران است و باید از آن پرهیز کرد.

حجت‌الاسلام سید کاظم موسوی در حاشیه مراسم ۲۲ بهمن ، اظهار کرد: کشور ما امروز بیش از هر زمان دیگر به اصل وحدت و یکپارچگی در مسیر توسعه روزافزون خود نیاز دارد و شایسته نیست از هر تریبونی صداهای مختلف با دیدگاه‌های سیاسی و حزبی شنیده شود و یا هر روز بر این شیپور دو دستگی نواخته شود.

وی با اشاره به توطئه‌های دشمنان تصریح کرد: ضرورت دارد در شرایط تحریم‌های ظالمانه استکبار جهانی و همچنین لجن‌پراکنی رسانه‌های معاند غربی، همه ملت ایران در کنار مسئولان اصل همبستگی را مد نظر قرار داده و گام در مسیر حل مشکلات و نارسایی‌ها با تکیه بر توان داخلی بگذاریم.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در شرایط کنونی عده‌ای همچنان دنبال رصد تحولات آمریکا و نمود چراغ سبز از سوی کاخ سفید هستند تا دوباره چند سالی را مشغول مذاکره و رایزنی‌های دیپلماسی شوند در حالی که باید بدون از دست دادن فرصتی با تکیه بر توان داخلی و تحقق اقتصاد مقاومتی سعی و تلاشمان بر این باشد تا کشور را به سمت توسعه و پیشرفت روزافزون حرکت دهیم.

موسوی افزود: به رغم همه پیشرفت‌های کشور در حوزه‌های علمی، دفاعی، اقتصادی، فرهنگی و حتی سیاسی ما همچنان در حل مشکلات معیشتی مردم و ایجاد تعادل اقتصادی در کشور با نارسایی‌هایی روبه‌رو هستیم که ضرورت دارد با یک نگاه واقع‌بینانه با استفاده از ظرفیت دانشگاه‌ها و مراکز علمی به سمت حل مشکلات حرکت کنیم تا بیش از این مردم ما غرق بی‌تدبیری‌ها در مدیریت اقتصادی کشور نشوند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: مجلس در این ایام به سختی تلاش می‌کند تا از راه‌های قانونی به دولت در حل مشکلات معیشتی مردم کمک کند و ضرورت دارد هر چه سریع‌تر ایرادات مجلس در مورد لایحه بودجه سال آینده از سوی دولتمردان اصلاح شده و در اسفندماه شاهد تصویب و ابلاغ بودجه به دولت برای اجرا در سال آینده باشیم.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی افزود: ضرورت دارد در این برهه حساس که چشم جهانیان به راهبرد جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف دوخته شده، ما با عقلانیت و منطق برنامه‌ریزی و حرکتی را انجام دهیم تا کشور از مشکلات متعدد بیکاری، تورم، نوسانات قیمتی و نابسامانی‌های بازار عبور کند تا مسیر قابل قبولی را در سال‌های پیش رو بپیماید./مهر

کد خبر : 17203

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس