جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 9 فوریه 2021 | 19:51 ب.ظ
رئیس کل دادگستری استان اردبیل:

کارخانه آهک ماشینی ساختمانی صنعتی آذربایجان نمین به چرخه تولید بازگشت

کارخانه آهک ماشینی ساختمانی صنعتی آذربایجان نمین  به چرخه تولید بازگشت رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: کارخانه آهک ماشینی ساختمانی صنعتی آذربایجان نمین به چرخه تولید بازگشت.

ناصر عتباتی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در بازدید از کارخانه آهک ماشینی ساختمانی صنعتی آذربایجان در شهرستان نمین از سال ۱۳۷۲ دچار مشکل بوده و عملا غیر فعال بوده است که پس از طرح در کمیته حمایت قضائی از سرمایه گذاری، تولید و اشتغال دادگستری استان مشکل مالکیت و سرمایه در گردش آن حل و به چرخه تولید بازگشته است وهم اکنون باظرفیت ۶۵ نفر مستقیم درحال تولید روزانه بالغ بر ۲۰۰تن آهک می‌باشد.

وی همچنین با اشاره به ملاقات‌های مردمی در ایام دهه فجر افزود: در این دیدارها  مسئولان عالی قضایی استان به درخواست‌ها و مشکلات حقوقی ۹۵ نفر از مراجعه کنندگان رسیدگی کردند.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل در رابطه با ۲۲ بهمن نیز بیان کرد: بیست و دوم بهمن ماه، تجلی پیروزی حق بر باطل و غلبه خون بر شمشیر، یادآورر ثمره مجاهدت‌ها و مبارزات طولانی یک ملت مسلمان و انقلابی است که برای استقرار احکام کامل‌ترین دین خدا از جان و مال خویش گذشتند. /تسنیم

کد خبر : 17188

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس