چهارشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: چهارشنبه 10 فوریه 2021 | 14:15 ب.ظ
همزمان با یوم‌الله ۲۲ بهمن؛

راهپیمایی خودرویی و موتوری در خیابان‌های اردبیل برگزار شد

راهپیمایی خودرویی و موتوری در خیابان‌های اردبیل برگزار شد اردبیل – همزمان با یوم‌الله ۲۲ بهمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در شرایط متفاوت کرونایی راهپیمایی خودرویی و موتوری در خیابان‌های اردبیل برگزار شد.

 راهپیمایی خودرویی و موتوری در خیابان‌های اردبیل که هم‌زمان با سراسر کشور و در گرامی‌داشت یوم‌الله ۲۲ بهمن برگزار می‌شد، موتورسواران و دوچرخه‌سواران با در دست داشتن پرچم خوش‌رنگ نظام جمهوری اسلامی ایران در خیابان‌های اصلی اردبیل به حرکت درآمده و در گرامی‌داشت ۲۲ بهمن حال و هوایی خاص به دیار سبلان بخشیدند.

در کنار حرکت موتورسواران و دوچرخه‌سواران به صورت منظم در مسیر میدان بسیج تا میدان جهاد اردبیل جمع زیادی از خودروها نیز درحالی‌که پرچم و برخی از نشان‌های گرامی‌داشت دهه فجر را بر روی خودروها نصب کرده بودند حرکت منظمی را در این مسیر انجام داده و عشق و وفاداری خود را به جمهوری اسلامی ایران و آرمان بلند نظام و امام راحل نشان دادند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل در آغاز این مراسم و راهپیمایی خودرویی و موتوری اظهار کرد: با پیشنهاد ستاد پیشگیری از کرونا و جلوگیری از تجمعات مردمی مراسم یوم‌الله ۲۲ بهمن را امسال متفاوت‌تر از سال‌های گذشته برگزار کردیم تا خطری متوجه عموم مردم نشود.

حجت‌الاسلام حسن باقری خاطرنشان کرد: در ایام الله دهه فجر امسال صدها برنامه عمدتاً به صورت غیر حضوری و در شبکه‌های مجازی برگزار شد و خوشحال هستیم که امروز نیز راهپیمایی همه‌ساله ۲۲ بهمن که با حضور حماسی مردم برگزار می‌شد شکلی متفاوت گرفته و در آئینی محدود سخنرانی، پخش سرود و قرائت بیانیه انجام شد تا راهپیمایی خودرویی، موتوری و حرکت دوچرخه‌سواران در این روز را شاهد باشیم.

وی افزود: علاوه بر اردبیل در همه شهرهای استان چنین مراسم محدودی پیش‌بینی شده و ما از ظرفیت صدا و سیما، رسانه‌ها به‌ویژه فضای مجازی در تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی استفاده می‌کنیم تا بار دیگر در طلیعه چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی عشق و وفاداری خود را به آرمان امام شهدا و مسیر عزت‌مندانه انقلاب اسلامی نشان دهیم.

حجت‌الاسلام باقری خاطرنشان کرد: هلی کوپترهای نیروهای نظامی و امدادی نیز در آسمان اردبیل به پرواز درآمدند و به صورت نمادین مسیرهای مختلف راهپیمایی را گل‌باران کرده و به نوعی در این روز فرخنده صلابت ملت ایران را با حرکت‌های نمایشی خود نشان دادند./مهر

کد خبر : 17167

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس