سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 9 فوریه 2021 | 15:48 ب.ظ

برنامه‌های راهپیمایی ۲۲ بهمن در اردبیل اعلام شد

برنامه‌های راهپیمایی ۲۲ بهمن در اردبیل اعلام شد رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل با اعلام برنامه‌های راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در اردبیل گفت: امسال متفاوت‌تر از سال‌های گذشته با مشارکت اعضای خانواده‌ها راهپیمایی ۲۲ بهمن به صورت خودرویی و موتوری برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام حسن باقری ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی «علی نیکزاد» نائب رئیس مجلس و نماینده منتخب اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی سخنران ویژه روز ۲۲ بهمن ماه در اردبیل خواهد بود.

وی بیان کرد: این آئین در میدان ارتش با حضور مسئولان و مدیران ارشد استان به صورت محدود برگزار می‌شود و سپس راهپیمایی خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن آغاز خواهد شد.

باقری تصریح کرد: طبق تمهیدات و هماهنگی‌های به عمل آمده امسال متفاوت‌تر از سال‌های گذشته با مشارکت اعضای خانواده‌ها راهپیمایی ۲۲ بهمن به صورت خودرویی و موتوری برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: برنامه‌ریزی در راستای گرامیداشت دهه فجر در استان‌ها شروع شده و سعی و تلاش ما بر این است که بتوانیم در قالب ۲۱ کارگروه اقدامات لازم برای برگزاری برنامه‌های دهه فجر را به شکل مناسب و قابل قبول انجام دهیم که تدوین و تهیه شده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: برنامه‌های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی امسال متفاوت‌تر از سال‌های گذشته در نظر گرفته شده که به همین منظور انتظار می‌رود به جای تعطیل کردن مراسمات در راستای برگزاری غیرحضوری و استفاده از بستر فضای مجازی اقدام شود.

باقری ادامه داد: برگزاری برنامه‌ها به صورت نمادین با حضور افراد کم‌تر نیازمند رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی است که امسال درصدد هستیم به صورت محله‌محور در راستای برگزاری این برنامه‌ها گام برداشته و بحث سلامت و مردمی بودن را در اجرای برنامه‌ها در نظر بگیریم.

وی اظهار کرد: تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و نیز فرهنگ‌سازی و نهادینه‌سازی ایام‌الله دهه فجر در جامعه یک اولویت اساسی است و در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته است و در طی ۱۰ روز آینده برنامه‌های مختلفی چون طرح‌های عمرانی، برنامه‌های کمک مومنانه، اهدای جهیزیه برای نوعروسان، مسابقات فرهنگی و نشست‌های بصیرت‌افزایی در دستور کار است.

باقری ادامه داد: تجمعاتی به صورت نمادین در ۲۲ بهمن ماه برگزار می‌شود اما هیچ برنامه تجمعی به صورت خاص و فراخوان عمومی نخواهیم داشت و امیدواریم بتوانیم با برگزاری برنامه‌ها در راستای گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گام‌های اساسی برداریم./تسنیم

کد خبر : 17161

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس