شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 9 فوریه 2021 | 22:01 ب.ظ
در بیانیه تشکلات قضائی اردبیل عنوان شد؛

یوم الله ۲۲ بهمن سالروز به بار نشستن خودباوری ملت ایران

یوم الله ۲۲ بهمن سالروز به بار نشستن خودباوری ملت ایران تشکیلات قضائی استان اردبیل با صدور بیانیه ای یوم الله ۲۲ بهمن ماه را روز با بار نشستن خودباوری، ظلم ستیزی، مردم سالاری و عدالت خواهی ملت بزرگ ایران عنوان کردند.

تشکیلات قضائی استان اردبیل با صدور بیانیه‌ای به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن بیست و دوم بهمن ماه، این روز را تجلی پیروزی حق بر باطل و غلبه خون بر شمشیر، یادآور ثمره مجاهدت‌ها و مبارزات طولانی یک ملت مسلمان و انقلابی عنوان کردند که برای استقرار احکام کامل‌ترین دین خدا از جان و مال خویش گذشتند.

در متن کامل این بیانیه آمده است:

در روز ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ تاریخ نهضت اسلامی مردم ایران به رهبری امام خمینی (ره) به نقطه عطف خود رسید و سرانجام مبارزات مردم مسلمان به بار نشست و پادشاهی ۲ هزار و ۵۰۰ ساله و ظلم و استبداد بیش از ۵۰ ساله رژیم پهلوی در ایران، ریشه کن شد و به خواست الهی حکومت جمهوری اسلامی تأسیس شد.

یوم الله ۲۲ بهمن ماه روزی است که خودباوری، ظلم ستیزی، مردم سالاری و عدالت خواهی ملت بزرگ ایران به بار نشست و فریاد بلند استقلال، آزادی و مردم سالاری دینی ایرانیان در گوش جهانیان پیچید.

جشن بزرگ یوم الله ۲۲ بهمن، جشن ملتی با ایمان، مصمم و انتخاب گر است که از پرچم سربلند انقلاب اسلامی در منزلگاه‌های دلهره آور تاریخ، همچون جانِ شیرین، حفاظت و حراست کرده و گرامی داشته اند.

اکنون در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، نهال تنومند انقلاب اسلامی به برکت همدلی و هم زبانی همراه با عزت، شرف و اقتدار ملت انقلابی و سترگ ایران اسلامی این انقلاب گسترانیده شده و در سرزمین‌های اسلامی سراسر جهان رشد و نمو کرده است و فریاد آزادیخواهی ملت‌های آزاده با الگو از انقلاب اسلامی در سراسر جهان شنیده می‌شود و بسیاری از ملل مستضعف جهان با تأسی از انقلابی گری امام راحل (ره) تلاش می‌کنند تا از زیر یوغ استعمار جهانی بیرون آمده و ادامه دهنده راه انقلاب اسلامی ایران در کشور خود باشند.

پیروزی انقلاب اسلامی، طلیعه پیشرفت کشور در تمام عرصه‌ها بود و در کنار استقلال سیاسی، دانشمندان جوان کشورمان علیرغم توطئه‌ها و تحریم‌های بیشمار و ظالمانه کشورهای استعمارگر توانستند به یاری خداوند متعال در حوزه‌های مختلف مرزهای دانش را درنوردند و همه اینها، گوشه‌ای از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که مسلماً رمز توفیق ملت ایران در پیشبرد اهداف و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی و پیشرفت در تمامی حوزه‌ها تبعیت از ولایت فقیه، وحدت و همدلی مردم و مسئولین نظام است.

بدین وسیله کلیه کارکنان تشکیلات قضائی استان اردبیل همراه و همگام با ملت شریف ایران به ویژه ملت ولایی دارالارشاد اردبیل یک بار دیگر با آرامان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، شهدای انقلاب و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت نموده، در آئین‌های پیروزی انقلاب اسلامی در یوم الله ۲۲ بهمن ماه حضور یافته و با اقتدار تمام یاوه گویی های مستکبران را محکوم خواهیم کرد./مهر

کد خبر : 17143

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس