سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 9 فوریه 2021 | 15:43 ب.ظ
استاندار اردبیل:

اراضی زراعی و مسکونی ۴۳ روستا محدوده کشت وصنعت مغان واگذار می شود

اراضی زراعی و مسکونی ۴۳ روستا محدوده کشت وصنعت مغان واگذار می شود اردبیل- استاندار اردبیل گفت:روند واگذاری اراضی زراعی و مسکونی۴۳ روستا محدوده کشت و صنعت مغان آغاز شده و انتقال قانونی زمین ها توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اجرایی خواهد شد.

 اکبر بهنام جو در جلسه بررسی روند واگذاری اراضی مسکونی و زراعی به اهالی و صاحبان زمین‌ها در محدوده کشت و صنعت مغان گفت: روند قانونی واگذاری زمین مسکونی و زراعی در روستاهای داخل محدوده کشت و صنعت و دامپروری مغان در حال تکمیل بوده و اقدامات قانونی در این زمینه آغاز شده است.

وی افزود: در همین راستا تصرفات خانوارها در ۴۳ روستای محدوده کشت و صنعت توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آماده شده و در صورت همکاری مردم و اهالی در اولویت اول واگذاری زمین‌های مسکونی آغاز خواهد شد.

وی افزود: واگذاری زمین‌های زراعی در قالب تعاونی‌های زراعی خواهد بود و تشخیص خانوارهای واجد شرایط با کمیته پایش شهرستان است.

وی بیان کرد: در خصوص زمین‌های دارای کاربری عمومی نیز، اطلاع رسانی شده و این زمین‌ها برای احداث واحدهای با کاربری عمومی حفظ شود.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل نیز در این جلسه گفت: باید در مقابل زیاده خواهی ها، مقاومت کرد و واگذاری‌ها بر اساس شرایط احراز باشد و نباید در این خصوص افراد با ارائه درخواست‌های غیر واقعی وقت خود و دیگران را بگیرند./مهر

کد خبر : 17130

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس