دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 9 فوریه 2021 | 15:41 ب.ظ
رئیس سازمان صمت اردبیل:

فروش اجباری محصولات به همراه کالاهای یارانه ای دولت تخلف است

فروش اجباری محصولات به همراه کالاهای یارانه ای دولت تخلف است اردبیل – رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: فروش اجباری هرگونه کالا به همراه سایر محصولات یارانه ای تخلف محسوب شده و با هرگونه گران فروشی و فروش غیر مجاز برخورد خواهد شد.

رامین صادقی  با بیان اینکه در برخی از صنوف استان اردبیل با تخلف فروش اجباری برخی از کالاها به همراه سایر محصولات مواجه هستیم اظهار کرد: بر اساس دستورالعمل سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان، تمام فروشگاه‌های فعال در استان اردبیل به طور مکرر رصد شده و با هرگونه عرضه خارج از شبکه و گران فروشی برخورد می‌شود.

وی به افزایش فعالیت بازرسان اصناف به خصوص در روزهای نزدیک به سال نو اشاره کرد و افزود: طبق برنامه ریزی های انجام گرفته بازرسی‌ها از سطح شهر و اصناف به صورت مستمر و موردی ادامه خواهد داشت و در صورت مشاهده هر گونه تخلف و یا عدم رعایت مقررات صنفی با عاملان برخورد قانونی و جدی خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل عمده تمرکز بازرسان صنفی استان را نظارت بر چگونگی فروش و توزیع روغن خوراکی و دیگر کالاهای اساسی عنوان کرد و گفت: اقدامات نظارتی برای اقلام یارانه‌ای و کالاهای اساسی همچنان با جدیت و با استفاده از توان و ظرفیت مجموعه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در حال پیگیری بوده و تاکنون پرونده‌هایی نیز برای متخلفان تشکیل شده است.

صادقی تصریح کرد: هرگونه فروش اجباری کالا همراه با روغن نباتی یا هر کالای دیگری تخلف محسوب شده و شهروندان عزیز می‌توانند در صورت مشاهده از طریق سامانه تلفنی ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و یا شهرستان‌های تابعه گزارش خود را ارائه دهند.

وی با بیان اینکه در چند روز گذشته چندین تخلف در زمینه فروش اجناس از طریق مردم گزارش شده است بیان کرد: با توجه به استعلام و مراجعه به واحدهای صنفی گزارش شده مشخص گردید واحد فروش مواد غذایی به فروش اجباری رب گوجه فرنگی و کنسرو تن ماهی به همراه برنج و روغن خوراکی یارانه ای پرداخته که پرونده متخلف تشکیل و برای رسیدگی قانونی به تعزیرات حکومتی استان ارسال گردید./مهر

کد خبر : 17127

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس