چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: دوشنبه 8 فوریه 2021 | 01:31 ق.ظ
سردار فدوی:

اقتصاد مقاومتی گره‌گشای مشکلات اقتصادی کشور است

اقتصاد مقاومتی گره‌گشای مشکلات اقتصادی کشور است مشگین شهر – جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مشکلات فعلی کشور به ویژه مشکلات اقتصادی اشاره کرد و گفت: اقتصاد مقاومتی گره‌گشای مشکلات اقتصادی کشور است.

سردار علی فدوی عصر یکشنبه در مراسم افتتاحیه پروژه‌های عمرانی بخش مرادلو شهرستان مشگین شهر، اظهار کرد: امسال در حالی چهل و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می‌گیریم که پیروزی‌های انقلاب اسلامی در ابعاد مختلف و عرصه‌های گوناگون را شاهد هستیم و این در سایه الطاف الهی است.

وی افزود: آمریکا در طول ۴۲ سال گذشته توطئه‌ها و اقدامات بسیاری بر علیه ایران اسلامی انجام داده ولی نتوانسته کاری از پیش ببرد و هیچ پیروزی در طول ۴۲ سال برای آمریکا رقم نخورده است.

جانشین فرمانده کل سپاه بیان کرد: همه این موفقیت‌ها، امداد الهی است و چون مردم به تکلیف خود در برابر اوامر الهی عمل کردند خداوند متعال نیز از انقلاب اسلامی حمایت کرد و وعده خود را که همانا پیروزی اهل حق بر باطل بود محقق کرد.

سردار فدوی با بیان اینکه آمریکا و هم پیمانانش در این چهل و دو سال، هر چه در توان داشتند علیه انقلاب اسلامی به کار بستند، تصریح کرد: امدادهای الهی در کنار عمل به تکلیف باعث شد تا مردم ایران اسلامی بر دشمنان پیروز شده و توطئه‌های آنان را خنثی کنند.

وی با اشاره به ۶۱۰ شهید شهرستان گرمی اذعان کرد: شهرستان مرادلو با تقدیم ۶۶ شهید نقش مهمی در پیروزی انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس داشت.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: شهرستان مشگین شهر دارای ذخایر معنوی گرانبهایی همچون آیت الله مشگینی است و این توفیق بزرگی برای مردم منطقه است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به بازخوانی دستگیری نیروهای آمریکایی به دست رزمندگان ایران اسلامی نیز اشاره کرد و گفت: دشمن با تمام خباثت مکر کرد ولی وعده الهی نصیب ملت ایران شد و در برابر مکر دشمنان، خداوند نیز بر آنها مکر کرده و آنها را گرفتار رزمندگان اسلام کرد و این از امدادهای غیبی بود.

آمریکا سر سوزنی خیر ندارد و هرچه در سر دارد شرّ است

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه ابزارهای مادی و دنیوی تعیین کننده نیست، اذعان کرد: اراده الهی در همه حال و شرایط تعیین کننده بوده و آمریکا، شیطان بزرگ و مجسمه شرارت در جهان است و این دولت مستکبر سر سوزنی خیر ندارد و هرچه در سر دارد شرّ است.

سردار فدوی اهمیت عمل به تکلیف را یادآور شد و گفت: طبق قاعده الهی هر وقت ملتی بر این قاعده و اصول حرکت کند مستحق دریافت امدادهای الهی خواهد بود.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران به مشکلات فعلی کشور به ویژه مشکلات اقتصادی اشاره کرد و گفت: اقتصاد مقاومتی گره‌گشای مشکلات اقتصادی کشور است./مهر

کد خبر : 17066

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس