جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: دوشنبه 8 فوریه 2021 | 01:26 ق.ظ
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل:

وقایع انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در مدارس بازخوانی شود

وقایع انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در مدارس بازخوانی شود فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: یکی از نیازهای لازم و ضروری این است که وقایع انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در مدارس اردبیل بازخوانی شود و در این میان استفاده از فضای مجازی به عنوان یک بستر مناسب مورد توجه قرار گیرد.

سردار جلیل بابازاده‌قانع صبح امروز در مراسم جشن انقلاب دانش‌آموزان در اردبیل اظهار داشت: هم‌اکنون با توجه به فرصت‌های ایجاد شده در فضای مجازی بر همگان لازم و ضروری است تا دستاوردهای مقدس انقلاب اسلامی را در بستر فضای مجازی در جهان طنین‌انداز کنند.

وی با اشاره به این که نباید هیچ مانع و بهانه‌ای برای ترویج دستاوردهای انقلاب اسلامی داشته باشیم، بیان کرد: با توجه به این که ایثار و فداکاری جوانان در دوران انقلاب اسلامی زمینه‌ساز حماسه‌های بزرگی شد به همین دلیل همین جوانان بودند که باعث شدند تا تمامیت عرضی کشور حفظ شود.

بابازاده ادامه داد: یکی از نیازهای لازم و ضروری این است که وقایع انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در مدارس اردبیل بازخوانی شود و در این میان استفاده از فضای مجازی به عنوان یک بستر مناسب برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی مورد توجه واقع شود.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل ادامه داد: عزت، افتدار و عظمت ملت ایران اسلامی در گرو تلاش دانشمندان کشورمان به وجود آمده است چرا که آنان با ابتکارات علمی خود برای نظام مقدس جمهوری اسلامی عزت به ارمغان آورده‌اند و ارزش‌های انقلاب اسلامی را حفظ و صیانت کرده‌اند.

بابازاده‌قانع تصریح کرد: دانش‌آموزان امروزی رسالت خطیر و حساسی بر عهده دارند و آن هم کسب علم و دانش همراه با معرفت‌آموزی است تا بتوانیم در کنار نسل آینده پیشرفت و آبادانی کشورمان را به وجود آورده و از این تلاش مضاعف بهره‌گیری کنیم.

وی اظهار کرد: عملیات کربلای ۵ جزو سخت‌ترین جنگ‌های دوران دفاع مقدس است که جوانان و نوجوانان این مرز و بوم با حماسه‌آفرینی خود در دفاع از مرز و کیان این کشور پیشگام شدند و به رزمندگان روحیه‌ای مضاعف بخشیدند.

بابازاده بیان کرد: تلاش برای دفاع از امنیت و آرامش ملت ایران باعث شده تا حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشیم و به همین منظور نیاز است کسانی که نظام را به قیمت‌های بازار و التهابات آن گره می‌زنند بدانند که در خواب غفلت هستند و باید هر چه سریع‌تر بیدار شوند چرا که این جنگ روانی دشمنان است.

وی تصریح کرد: خون شهدای کربلا تا ابد اقتدارآفرین خواهد بود و خون شهید سلیمانی نیز چون برگرفته از خون شهدای عاشورا است مستکبران عالم را در خود غرق خواهد کرد./تسنیم

کد خبر : 17060

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس