سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: یکشنبه 7 فوریه 2021 | 00:09 ق.ظ
رئیس سازمان زندان‌ها:

اجرای قانون تسری در زندان‌های کشور تصویب شد

اجرای قانون تسری در زندان‌های کشور تصویب شد رئیس سازمان زندان‌های کشور گفت: پیگیری اجرای قانون تسری از مدت‌ها پیش در دستور کار بود که هم‌اکنون محقق شده و بدون شک اثری ماندگار خواهد بود که سبب ایجاد نشاط و آسودگی خاطر و آرامش و اعتماد می‌شود.

محمدمهدی حاج‌محمدی صبح امروز در دیدار و گفت‌وگو با زندانیان اردبیل اظهار داشت: خوشبختانه در زندان‌های کشور تلاش‌های جهادی در حال انجام است و این موضوع در ارائه خدمات به آنان و کمک‌رسانی به زندانیان می‌تواند نقش مهمی داشته باشد.

وی با اشاره به این که زندان فرصت مناسبی برای عبرت‌آموزی است، گفت: این محل جایی است که در آن تمام عاقبت‌های بد خود که ناشی از دنیاطلبی و طمع‌ورزی داشتیم در جلوی چشمان خود می‌بینیم و در این زمان اگر یک نگاه محبت‌آمیز شامل حال ما شود این که افکاری دگرگون شود کافی است.

رئیس سازمان زندانهای کشور ادامه داد: امام راحل فرموده‌اند که باب رحمت، گناهکاران را جذب می‌کند که انتظار داریم در این زمینه کارکنان زندانیان به این مسائل توجه بیشتری داشته باشند و محبت و مهربانی را در برخورد با زندانیان مبنای کار قرار دهند که این موضوع بسیار حائز اهمیت است.

حاج‌محمدی ادامه داد: مطرح کردن مشکلات و درخواست‌های زندانیان و حل و فصل این مشکلات موضوعی است که باید در راستای ارائه خدمات به زندانیان مورد توجه واقع شود تا بتوانیم در این زمینه تا حد امکان مطالبات زندانیان را برطرف کرده و شاهد رضایت آنان باشیم.

وی تصریح کرد: پیگیری اجرای قانون تسری از مدت‌ها پیش در دستور کار بود که هم‌اکنون محقق شده و بدون شک اثری ماندگار خواهد بود که سبب ایجاد نشاط و آسودگی خاطر و آرامش و اعتماد می‌شود که این موضوع نیز می‌تواند ما را در دستیابی به اهداف مورد نظر نزدیک کند./تسنیم

کد خبر : 17030

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس