چهارشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: شنبه 6 فوریه 2021 | 23:55 ب.ظ
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل:

دستاوردهای انقلاب اسلامی باید در بین جوانان ترویج یابد

دستاوردهای انقلاب اسلامی باید در بین جوانان ترویج یابد نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: ترویج دستاوردهای انقلاب اسلامی در بین مردم و به خصوص در بین جوانان یک اولویت اساسی و مهم است که در این زمینه باید برنامه‌ریزی‌های لازم مبنای کار قرار گیرد.

آیت‌الله سیدحسن عاملی ظهر امروز در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی اظهار داشت: ترویج دستاوردهای انقلاب اسلامی در بین مردم و به خصوص در بین جوانان یک اولویت اساسی و مهم است که در این زمینه باید برنامه‌ریزی‌های لازم مبنای کار قرار گیرد.

وی با اشاره به این که نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی فرصت مناسبی برای استفاده از این ظرفیت‌ها است، بیان کرد: احیای این دستاوردها در بین جوانان به صورت گفت‌وگو محور باید توسعه و ارتقا یابد تا برگزاری نشست‌های تخصصی درباره این موضوع مبنای کار قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: با همکاری مؤسسات مردم‌نهاد در بین جوانان و برگزاری نشست‌های تخصصی با همین محور می‌توانیم در تحقق اهداف مورد نظر موفق عمل کرده که در این زمینه باید از ظرفیت نمایشگاه برای حضور دانش‌آموزان نیز استفاده شود که این موضوع به عنوان اولویت اساسی مطرح است.

عاملی تصریح کرد: انتظار می‌رود این نمایشگاه‌ها در شهرستان‌ها نیز برای حضور مردم به معرض نمایش گذاشته شود که این موضوع برای خنثی‌سازی توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان به عنوان یک اولویت اساسی و مهم مطرح است که باید مورد توجه واقع شود چرا که نیاز به آشنایی نسل جوان با این دستاوردها داریم.

وی اظهار کرد: جنگ امروز، جنگ نرم در برابر دشمنان است که در این زمینه نیاز است از ظرفیت هنر برای خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان استفاده شود تا بتوانیم جامعه را با اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی بیشتر آشنا کنیم که این موضوع به عنوان یک اولویت اساسی و مهم مطرح است./تسنیم

کد خبر : 17021

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس