چهارشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: شنبه 6 فوریه 2021 | 23:39 ب.ظ
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل:

۱۶ طرح حمایتی صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل بهره‌برداری شد

۱۶ طرح حمایتی صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل بهره‌برداری شد مدیر صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل از بهره‌برداری ۱۶ طرح تولیدی و اشتغال‌زایی مورد حمایت این صندوق در روستاها و نواحی صنعتی تابعه ۹ شهرستان استان به مناسبت دهه فجر خبر داد.

هادی بابایی‌مهر روز شنبه در حاشیه افتتاح طرح‌های کشاورزی و تولیدی مورد حمایت این صندوق به خبرنگار ایرنا افزود: برای اجرای این طرح‌های اشتغال‌زا که زمنیه اشتغال ۱۴۵ نفر را فراهم کرده، بیش از ۱۶۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه در اختیار تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی خرد در روستاها و شهرهای استان اردبیل قرار گرفته است.

وی پرورش و تولید دام و طیور، تولید فرش دستباف، تولید محصولات چرمی، تولید دستمال کاغذی، مجتمع گردشگری و بوم‌گردی، تولید پوشاک، لباس کودک و ماسک، تولید شیشه خم اتومبیل، تولید صنایع چوبی، پرورش و تولید قارچ خوراکی، تولید رنگ و رزین، تولید محصولات گلخانه‌ای و گیاهان دارویی را از جمله موارد مورد حمایت صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل ذکر کرد.

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل همچنین حمایت‌های قرض‌الحسنه از اشتغال خرد و کوچک را جزو برنامه‌های اصلی این صندوق ذکر کرد و ادامه داد: صندوق کارآفرینی امید به معنای واقعی تسهیلات حمایتی پرداخت کرده و با اعطای وام‌های قرض‌الحسنه، رونق فعالیت سالم اقتصادی توام با اشتغال را دنبال می‌کند.

وی پرداخت تسهیلات به طرح‌های اشتغال‌زا و تولیدی در قالب استراتژی سه گانه “هر روستا یک محصول”، “روستای بدون بیکار” و “صندوق‌های خرد زنان روستایی” را از جمله راهبردهای تدوین شده برای صندوق کارآفرینی امید ذکر کرد و گفت: این صندوق با سقف اعطای ۴۰ میلیارد ریال تسهیلات برای هر طرح، گامی اساسی در حمایت از طرح‌های اشتغالزا برداشته است.

بابایی‌مهر، تسهیل در ضمانت وام و پذیرفتن محل اجرای خود طرح به عنوان وثیقه را از جمله اقدامات آسان‌سازی برای اعطای تسهیلات به طرح‌های اشتغال‌زا در استان اردبیل اعلام و بیان کرد: پس از اعطای تسهیلات نیز موارد اشتغال در کارگاه‌های دریافت‌کننده تسهیلات قرض‌الحسنه از این صندوق رصد و بازرسی می‌شود./ ایرنا

کد خبر : 17009

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس