شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: جمعه 5 فوریه 2021 | 22:54 ب.ظ

ناحیه صنعتی پارس‌آباد در ۲ فاز اجرا می‌شود

ناحیه صنعتی پارس‌آباد در ۲ فاز اجرا می‌شود مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از اجرا و آماده‌سازی ناحیه صنعتی پارس‌آباد در ۲ فاز و با مساحت ۱۰۰ هکتار خبر داد.

محمد اهلی در بازدید از عملیات اجرایی ناحیه صنعتی پارس‌آباد افزود: اجرای این ناحیه در دو فاز ۵۰ هکتاری تعریف شده است که با توجه به استقبال سرمایه گذاران و اتمام واگذاری در فاز نخست، واگذاری زمین در فاز دوم آن آغاز شده است.

وی از برون‌سپاری شبکه روشنایی معابر اصلی و ورودی ناحیه صنعتی پارس‌آباد به پیمانکار کارآمد خبر داد و اضافه کرد: این شبکه با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شرکت اجرا می‌شود و تلاش براین است پروژه تا پایان سال جاری اجرا و به مرحله بهره‌برداری برسد.

وی اظهارکرد: استقرار سرمایه‌گذاران در ناحیه صنعتی پارس‌آباد با استقبال خوبی همراه بوده است، به همین علت تلاش می شود تکمیل زیرساخت‌های این ناحیه در اولویت برنامه‌های کاری این شرکت قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل ادامه داد: تکمیل زیرساخت‌های لازم یکی از اولویت های اصلی این شرکت است و بر این اساس امکانات و تاسیسات مورد نیاز واحدهای تولیدی در شهرک‌های صنعتی تامین می‌شود.

استان اردبیل دارای ۲۱ شهرک و نواحی صنعتی است./ایرنا

کد خبر : 16989

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس