دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: جمعه 5 فوریه 2021 | 22:48 ب.ظ
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس:

تجهیزات هوشمندسازی مدارس تامین می‌شود

تجهیزات هوشمندسازی مدارس تامین می‌شود نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: با قول مساعد معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش قرار شد تا تجهیزات مورد نیاز برای راه‌اندازی سیسم هوشمند مدارس و همچنین تجهیز هنرستان‌ها به امکانات جدید فراهم آید.

میرغنی نظری در  حاشیه جریان سفر معاون عمرانی وزیر و رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس به خلخال و کوثر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با هماهنگی و رایزنی‌های انجام شده مصمم به سفر معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش به منطقه محروم خلخال و کوثر بودیم تا از نزدیک در جریان کاستی‌های این حوزه قرار گرفته و قول مساعد برای احداث واحدهای آموزشی جدید و نوسازی واحدهای فرسوده داده شود.

وی شهرستان‌های خلخال و کوثر را لایق توسعه آموزشی و علمی دانست و خاطرنشان کرد: مردم این منطقه به شدت به علم و ادب و همچنین پرورش نخبگان بی‌نظیر شهرت دارند و ضرورت دارد برهمین اساس نسل امروز و آینده در بهترین فضای آموزشی مراحل تحصیل و تهذیب را سپری کنند.

دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در این سفر ۶ واحد آموزشی در قالب ۶ کلاس درس اغلب در مناطق روستایی خلخال و کوثر کلنگ‌زنی شد و معاون وزیر آموزش و پرورش قول دادند تا برای مدرسه قدیمی سمیه خلخال نیز تدبیری مناسب در نوسازی و بهسازی بیندیشند.

نظری بیان کرد: در کنار کلنگ‌زنی برای احداث واحدهای آموزشی روستایی قرار شد تا رئیس سازمان نوسازی تا پایان امسال محموله‌ای از تجهیزات مدرن هنرستان‌ها و سیستم هوشمند را در اختیار فرمانداران شهرستان‌های خلخال و کوثر قرار دهند تا مدیران این مدارس از این تجهیزات در مسیر توسعه علمی استفاده نمایند.

وی ادامه داد: علاوه بر مسئولان کشوری استاندار اردبیل نیز توجهی جدی به مطالبات اهالی جنوب استان دارند و اخیرا نیز دو دستگاه خودرو توسط آموزش و پرورش استان  در اختیار مسئولان آموزش و پرورش شهرستان‌های خلخال و کوثر قرار گرفت.

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس با تبریک ایام‌الله دهه فجر افزود: در سازندگی آینده کشور با یک چشم‌انداز عزت‌آفرین ما به پرورش و آموزش جوانان خلاقی نیاز داریم تا بتوانیم مسیر عزتمندانه را طی کنیم.

معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش که به دعوت نماینده خلخال و کوثر به جنوب استان سفر کرده بود با همراهی معاون عمرانی استاندار اردبیل، مدیر کل آموزش و پرورش استان و مسئولان محلی کلنگ احداث مدرسه ۶ کلاسه روستای نهمیل خورش رستم و کلنگ احداث مدرسه ۶ کلاسه روستای لرد شاهرود را بر زمین زد و در بازدید از فضای فرسوده مدرسه ۱۲ کلاسه سمیه و نامجوی خلخال بر نوسازی و مقاوم‌سازی این واحدهای فرسوده قول مساعد داد.

در پایان سفر یک روزه رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور رخشانی‌مهر با حضور در روستای نصرآباد کوثر کلنگ احداث همزمان ۶ مدرسه دو کلاسه را در این منطقه بر زمین زد./ایسنا

کد خبر : 16984

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس