سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: جمعه 5 فوریه 2021 | 13:37 ب.ظ
شهردار ایردموسی:

ساختمان شهرداری «ایردموسی» با معماری ایرانی اسلامی احداث می شود

ساختمان شهرداری «ایردموسی» با معماری ایرانی اسلامی احداث می شود سرعین – شهردار ایردموسی گفت: ساختمان شهرداری اردموسی بر اساس معماری ایرانی و اسلامی، قدمت تاریخی و غنای فرهنگی شهر ایردموسی را نیز به نمایش خواهد گذاشت.

مهدی ارجمند، با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر از شروع عملیات اجرایی احداث ساختمان اداری و خدماتی شهرداری شهر اردموسی خبر داد و اظهار کرد: همزمان با دهه مبارک فجر و به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی عملیات احداث ساختمان شهرداری ایردموسی دوشنبه هفته آینده با حضور مسئولین استانی و شهرستانی شروع می‌شود.

وی به مختصات ساختمان اشاره کرد و افزود: این ساختمان با زیر بنای هزار مترمربع شامل فضاهای اداری، سالن اجتماعات، آشیانه آتش نشانی و … با طراحی بسیار زیبا و برآورد ریالی اولیه ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان اجرا خواهد شد.

شهردار ایردموسی این شهر را یکی از شهرهای جوان شهرستان سرعین و دارای قدمت تاریخی و طبیعت بکر عنوان کرد و گفت: در طراحی این ساختمان سعی شده است تا بر اساس معماری ایرانی و اسلامی، قدمت تاریخی و غنای فرهنگی شهر ایردموسی به طور ملموسی لحاظ شده و بیانگر تاریخ این منطقه باشد.

ارجمند از همکاری مردم شهر اردموسی در ساخت این پروژه قدردانی کرد و افزود: این پروژه در زمینی به مساحت یک هزار و ۲۰۰ مترمربع اجرا خواهد شد که از سوی اهالی شهر ایردموسی به شهرداری اهدا شده است./مهر

کد خبر : 16975

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس