سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 4 فوریه 2021 | 22:30 ب.ظ

تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام از اولویت‌های نوسازی مدارس کشور است

تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام از اولویت‌های نوسازی مدارس کشور است معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام از اولویت‌های نوسازی مدارس کشور است.

مهر الله رخشانی مهر امروز در حاشیه افتتاح طرح‌های مدرسه سازی خلخال اظهار داشت: تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام از اولویت‌های نوسازی مدارس کشور است.

وی با بیان اینکه مدارس سبز امروز به ۱۵ استان افزایش یافته است، گفت: تا سال گذشته مدارس سبز به صورت پایلوت در استان‌های سیستان و بلوچستان، تهران و زنجان اجرا می‌شد که این مهم برای دستیابی به  مدیریت سبز به استان‌ها ابلاغ‌شده و برخی از مدارس نیز به این مهم دست یافته‌اند.

معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور  بیان کرد:  حدود ۳۰ درصد مدارس کشور توسط خیران احداث شده است که  تا پایان امسال ۱۴ هزار کلاس‌ درس نیمه‌تمام تکمیل و تحویل آموزش وپرورش می‌شود.

رخشانی مهر همچنین در  بازدید از مدرسه سمیه شهر خلخال گفت: یکی از اولویت‌های این سفر تسهیل در تخصیص اعتبار برای پروژه‌های کلنگ‌زنی شده است و مدرسه سمیه خلخال بیش از ۷۳ سال عمر دارد که تلاش خواهیم کرد روند بازسازی این مدرسه تسریع شود.

سیدغنی نظری نیز در این آیین  اظهار کرد: با توجه به مطالبه مردمی در خصوص قدیمی بودن ساخت و ساز و بلااستفاده بودن بعضی مدارس به‌دلیل فرسودگی، ۶ مدرسه در سطح شهرستان‌های خلخال و کوثر نوسازی خواهد شد و با سفر معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور به خلخال پیگیری‌ها برای تجهیز مدارس با سرعت ادامه خواهد یافت./تسنیم

کد خبر : 16963

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس