دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 4 فوریه 2021 | 22:04 ب.ظ
فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء:

مهم‌ترین کارها به دست جوانان متخصص و متعهد کشور انجام می‌شود

مهم‌ترین کارها به دست جوانان متخصص و متعهد کشور انجام می‌شود فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء گفت: مهم‌ترین کارها با وجود فشار حداکثری بر معیشت مردم و ایجاد نارضایتی از سوی دشمنان به دست جوانان متخصص و متعهد کشور انجام می‌شود.

 سردار سعید محمد پیش از ظهر پنجشنبه در مراسم افتتاح نخستین واحد بخار پروژه سیکل ترکیبی نیروگاه سبلان اردبیل اظهار کرد: تقارن افتتاح پروژه‌ها با دهه فجر را به فال نیک می‌گیریم و پیام این تقارن، همان پیام امام راحل (ره) است که ندای استقلال سر دادند و ملت را به خودباوری رساندند و امروز شاهد آن هستیم که مهم‌ترین کارها به دست جوانان متخصص و متعهد کشور انجام می‌شود.

فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمن به خیال خام خود، تمام تمامی مسیرها و راه‌ها را به روی مردم ایران بسته و به دنبال فشار حداکثری بر معیشت مردم و ایجاد نارضایتی است، اما مردم ما تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده‌اند.

وی افزود: دشمن به خیال خام خود، تمامی مسیرها و راه‌ها را به روی مردم ایران بسته و به دنبال فشار حداکثری بر معیشت مردم و ایجاد نارضایتی است اما مردم ما تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده‌اند.

فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: امروز شاهد بهره‌برداری از یکی از همین پروژه‌ها هستیم و از تمامی دست اندرکاران خصوصاً کارگران زحمت‌کش و خدوم، مهندسان، مدیران پروژه و مسئولان و نمایندگان استان قدردانی می‌کنیم./مهر

کد خبر : 16957

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس