سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 4 فوریه 2021 | 11:07 ق.ظ
فرمانده سپاه اردبیل:

سپاه و بسیج تا آخرین لحظه مبارزه با ویروس کرونا در کنار کادر درمان و مردم خواهند بود

سپاه و بسیج تا آخرین لحظه مبارزه با ویروس کرونا در کنار کادر درمان و مردم خواهند بود فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل اجرای طرح سردار شهید سلیمانی را ادای دین سپاه به کادر درمان و مردم در روزهای سخت کرونایی عنوان کرد.

سردار جلیل بابازاده، فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در مراسم گرامیداشت ایام الله دهه فجر اظهار داشت: استقلال جمهوری اسلامی ایران و دهه فجر همانند تیری در چشمان دشمنان کشور بوده و به کوری چشم بدخواهان نظام اسلامی سال به سال پیروزی شکوهمند این انقلاب را جشن می‌گیریم.

وی با اشاره به اظهارات دو سال قبل مشاور امنیت ملی ترامپ در سخنانی گفته بود «نمی گذاریم ملت ایران، چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را جشن بگیرند» افزود: این اظهارات به خاطر ضعف دشمنان در مواجهه با انقلاب اسلامی و صدور آن به تمام جهان است و ترس آنها از تبدیل شدن انقلاب اسلامی به پناهگاه مظلومان جهان است.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل نظام جمهوری اسلامی ایران را قوی‌تر و مستحکم‌تر از روزهای قبل دانست و گفت: این انقلاب مردمی هر روز با آزمون‌ها و تهدیدات بیشماری دست و پنجه نرم کرده و در روزهای سخت آزموده شده است و در تمام این آزمون‌ها و تهدیدات نیز سر بلند بوده است.

سردار بابازاده به ایثارگری‌های کادر درمان در جنگ با ویروس کرونا اشاره کرد و افزود: آرامش و آسایش امروز مردم ایران به خاطر ایثارگری‌های سال‌های دور جوانان این مرز و بوم بوده و در یکسال گذشته نیز کادر درمان ثابت کرد که همان روحیه دهه شصت همچنان در وجود جوانان و متخصصین درمان این کشور وجود دارد.

وی با قدردانی از کادر درمان و از مادرانی که به خاطر سلامتی مردم چندین ماه است که فرزندان خود را با خیال آسوده و بدون داشتن استرس بر آغوش نگرفتند، تصریح کرد: ما اعتقاد راسخ داریم که مکتب حضرت فاطمه زهرا (س) مکتب ولایتمداری است و کادر درمان با تأسی از فرمایش مقام معظم رهبری در مقابله با کرونا فراتر از وظایف سازمانی خود پای کار آمدند.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل اجرای طرح سردار شهید سلیمانی را ادای دین سپاه به کادر درمان و مردم در روزهای سخت کرونایی عنوان کرد و گفت: سپاه و بسیج تا آخرین لحظه مبارزه با ویروس کرونا در کنار کادر درمان خواهد بود و از جان این مردم با هر وسیله و امکاناتی که در دست دارد محافظت خواهد کرد.

این مراسم بخش‌هایی از جمله شعر خوانی در وصف حاج قاسم سلیمانی، اهدای جوایز به برندگان مسابقه پیامکی، اجرای سرود انقلابی و برگزاری مسابقه و اهدای جوایز به برندگان داشت و نیز به پاس حمایت‌ها و همراهی فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان از مجموعه دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل یادبودی به وی اهدا شد./تسنیم

کد خبر : 16931

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس