شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 2 فوریه 2021 | 15:54 ب.ظ
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اردبیل:

۲۱ کارگروه گرامیداشت دهه فجر اردبیل را بر عهده دارند

۲۱ کارگروه گرامیداشت دهه فجر اردبیل را بر عهده دارند اردبیل – رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: گرامیداشت ایام الله دهه فجر امسال در شرایط کرونایی بر عهده ۲۱ کارگروه ویژه در استان اردبیل است.

حجت السلام حسن باقری ، از تشکیل ۲۱ کارگروه ویژه با هدف گرامیداشت دهه فجر در شرایط کرونایی خبر داد و اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و مهم بودن سلامتی مردم در راستای اجرای تمام برنامه‌های عمومی، امسال کارگروه‌های تخصصی از جمله کارگروه کارگری، دانش آموزی و دانشجویی، اصناف و بازاریان برای مشارکت بیشتر در گرامیداشت این ایام تشکیل شده است.

وی از برگزاری ۱۰۰ عنوان برنامه همزمان با ایام دهه فجر در استان اردبیل خبر دارد و افزود: این ۱۰۰ عنوان برنامه شامل ۲ هزار برنامه فرهنگی و هنری است که در طول دهه فجر با مشارکت خود مردم برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل مردمی بودن برنامه‌های دهه فجر را یادآور شد و گفت: معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) در پایه ریزی این انقلاب آن را انقلابی مردمی و صاحبان اصلی آن را پابرهنگان و مظلومان عنوان کرده اند و امروز نیز در تمام صحنه‌های انقلاب حضور صاحبان اصلی آن را به وفور مشاهده می‌کنیم.

حجت السلام باقری به شعار اصلی گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: شعار اصلی دهه فجر سال ۱۳۹۹ «انقلاب اسلامی، بالنده و مقتدر، چون کوه استوار» است و ملت ایران در این ۴۲ سال گذشته نشان داده اند که با پیشرفت‌های علمی و فناوری مقتدرانه و شجاعانه در مقابل تمام تهدیدها و تحریم‌های ظالمانه دشمنان انقلاب همچون کوه ایستاده است.

وی کاهش محرومیت را یکی از اهداف نظام اسلامی عنوان کرد و گفت: در کنار تمام پیشرفت‌های علمی و خدماتی در کشور وجود برخی محرومیت‌ها زیبنده مردم انقلابی ایران نیست و باید تمام دستگاه‌های متولی به دنبال رفع این محرومیت‌ها باشند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل یکی از عوامل تداوم انقلاب اسلامی را بصیرت مردم دانست و گفت: آنچه که انقلاب اسلامی را بیش از ۴۰ سال تداوم بخشیده و ما وارد سال چهل و سوم پیروزی انقلاب اسلامی می‌شویم بصیرت و دشمن شناسی ملت مسلمان ایران است.

حجت السلام باقری با تاکید بر برگزاری محافل بصیرت افزایی و سیاسی برای نوجوانان و جوانان اظهار کرد: نسل حاضر و آینده باید تاریخ رشادت‌ها و جان فشانی‌های نسل‌های گذشته اطلاع یافته و بدانند که آرامش و آسایش امروز را مدیون چه انسان‌هایی هستند.

بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی به معنای منت گذاشتن بر سر مردم نیست

وی از جمله برنامه‌های برگزار شده در ایام دهه فجر را افتتاح و بهره برداری از پروژه‌های عمرانی و اقتصادی در استان اردبیل عنوان کرد و گفت: همه این پروژه‌ها در راستای جلب رضایت مردم از انقلاب اسلامی اجرا شده است و بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی نمی‌تواند به معنای منت گذاشتن بر سر مردم باشد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل ایام دهه فجر را فرصت مناسبی برای ارائه گزارش خادمی مردم از سوی مسئولین عنوان کرد و گفت: مدیران دستگاه‌های خدمت رسان باید خدمات خود را با سالهای گذشته مقایسه کرده و کارنامه خادمی خود را به مردم ارائه دهند و این مردم هستند که می‌توانند به موفقیت‌ها نمره قبولی دهند.

حجت السلام باقری نقش شهدا و خانواده‌های شهدا را در برپایی جشن پیروزی انقلاب اسلامی پررنگ دانست و گفت: با اینکه مردم ایران قدردان ایثارگری‌های شهدا و خانواده شهدا هستند ولی باید برنامه‌های ویژه ای برای تجلیل از مقام آنان در طول ایام سال مخصوصاً دهه مبارک فجر برگزار شود که در برنامه‌های امسال نیز تدارک دیده شده است.

راهپیمایی خودرویی خانواده‌ها در ۲۲ بهمن امسال

وی با اعلام این خبر که راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال برخلاف سالهای گذشته حضوری نخواهد بود افزود: با توجه به شرایط کرونایی راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال با حضور حقیقی مردم برگزار نخواهد شد ولی مردم به شکل‌های مختلف انزجار و عصبانیت خود را به دشمنان و بدخواهان این انقلاب در فضای مجازی اعلام خواهند کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل ادامه داد: امسال راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه به صورت خودرویی و موتوری با مشارکت خانواده‌ها برگزار می‌شود و در این روش خانواده‌ها با تزئین خودروهای شخصی خود به پوستر و پرچم‌های مناسبتی مسیر هرساله راهپیمایی را طی می‌کنند و همزمان نیزر رسانه ملی برنامه‌های متناسب با ایام را پخش خواهد کرد./مهر

کد خبر : 16920

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس