سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: دوشنبه 1 فوریه 2021 | 20:41 ب.ظ
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل

۲۰۰۰ برنامه به مناسبت دهه فجر در استان اردبیل برگزار می‌شود

۲۰۰۰ برنامه به مناسبت دهه فجر در استان اردبیل برگزار می‌شود رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: بیش از ۲ هزار برنامه در طول دهه مبارک فجر اسلامی در استان اردبیل برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام حسن باقری بعد از ظهر امروز در جلسه کارگروه کارگری و کارآفرینی ستاد گرامیداشت دهه فجر استان اردبیل با تبریک دهه فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اظهار داشت: در گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب،بیش از ۲ هزار برنامه در سطح استان اردبیل برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: شعار محوری دهه فجر سال ۹۹ «انقلاب اسلامی، بالنده و مقتدر، چون کوه استوار» است که در این راستا ۱۰۰ عنوان برنامه در دهه فجر امسال در استان اردبیل برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل با اشاره به برنامه های پیش بینی شده در این دهه، تصریح کرد:دیدار مسئولان با ائمه جمعه، زنگ انقلاب، گلباران مزار شهدا،دیدار با خانواده معظم شهدا، برگزاری محفل‌های قرآنی و معرفتی، برگزاری برنامه مهمانی لاله‌ها در گلزارهای شهدا، افتتاح پروژه‌های عمرانی توسط ادارات و دستگاه های اجرایی، برگزاری نشست‌ها و برنامه‌های فرهنگی، بصیرتی و سیاسی، برگزاری مسابقات مختلف ورزشی و فرهنگی و برگزاری برنامه های خدمات رسانی و محرومیت‌زدایی در مناطق محروم از جمله برنامه های پیش بینی شده است که به صورت محدود و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار می‌شود.

باقری افزود:با توجه به شرایط کرونایی و لزوم رعایت شیوه نامه های بهداشتی،راهپیمایی ۲۲ بهمن سال جاری به صورت خودرویی و موتوری در استان اردبیل برگزار می‌شود.

وی گفت: پیروزی انقلاب اسلامی معجزه الهی بود که به دست معجزه گر امام راحل(ره) و با انسجام و وحدت ملت غیور ایران اسلامی به انجام رسید و چشم امید مستضعفان و محرومان را به خود خیره ساخت.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل با بیان اینکه دهه فجر فرصتی مناسب برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی است،بیان کرد:تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی از جمله برنامه های محوری در طول دهه مبارک فجر در استان است.

باقری با اشاره به فعالیت کارگروه های مختلف برای گرامیداشت دهه مبارک فجر در استان،تصریح کرد:برای گرامیداشت دهه فجر در استان اردبیل ۲۱ کارگروه،تشکیل شده و در حال فعالیت است.

وی افزود: تاثیر سریع انقلاب اسلامی در منطقه و شکل گیری بیداری اسلامی،منافع استکبار جهانی را در منطقه و جهان به خطر انداخته است./تسنیم

کد خبر : 16911

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس