دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: دوشنبه 1 فوریه 2021 | 20:35 ب.ظ
مدیرکل ارشاد اردبیل

فیلم‌های سی و نهمین جشنواره فیلم فجر در اردبیل اکران می‌شود

فیلم‌های سی و نهمین جشنواره فیلم فجر در اردبیل اکران می‌شود مدیرکل ارشاد اردبیل گفت: ششمین دوره جشنواره فیلم فجر استانی در اردبیل و پارس‌آباد به اجرا درمی‌آید و سینماهای قدس و انقلاب در اردبیل و سینما انقلاب پارس‌آباد میزبان فیلم‌های بخش سودای سیمرغ این دوره از جشنواره هستند.

عبدالله بحرالعلومی اظهار داشت: ششمین دوره جشنواره فیلم فجر استانی در شهرستان‌های اردبیل و پارس‌آباد به اجرا درمی‌آید و سینماهای قدس و انقلاب در اردبیل همچنین سینما انقلاب پارس‌آباد میزبان فیلم‌های بخش سودای سیمرغ این دوره از جشنواره خواهند بود.

وی افزود: همه ۱۶ فیلم حاضر در بخش سودای سیمرغ جشنواره از ۱۵ تا ۲۲ بهمن‌ماه در هر سه سینمای یاد شده اکران خواهند شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل بیان کرد: فروش بلیت به صورت اینترنتی صورت می‌گیرد و سینماها بر اساس دستورالعمل ستاد ملی مقابله با کرونا با حداکثر ۳۰ درصد از ظرفیت خود میزبان تماشاگران خواهند بود.

وی با اشاره به اینکه شهرستان پارس‌آباد نخستین تجربه برگزاری این جشنواره را خواهد داشت، اضافه کرد: برنامه جدول اکران فیلم‌ها و خبرهای تکمیلی به‌زودی در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

بحرالعلومی ادامه داد: سی‌ و نهمین جشنواره فیلم فجر با ۲ فیلم «رمانتیسم عماد و طوبا» اثر کاوه صباغ‌زاده و «بدون همه‌چیز» به کارگردانی محسن قرایی در چهل‌ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به دبیری سید محمدمهدی طباطبایی‌نژاد در کاخ جشنواره از روز گذشته آغاز شده است.

وی تصریح کرد: جشنواره بین‌المللی فیلم فجر از مهم‌ترین رویدادهای فرهنگی سینمایی ایران است که نیمه بهمن هر سال برگزار می‌شود و جشنواره امسال تحت تاثیر همه‌گیری ویروس کرونا تجربه‌ای جدید خواهد بود./تسنیم

کد خبر : 16905

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس